بازگشت “مریم هاشمی” به دنیای قهرمانی ووشو

مریم هاشمی قهرمان چندین دوره ووشو قهرمانی جهانی پس از پایان محرومیت چهارساله‌اش به دنیای قهرمانی بازگشت.

مریم هاشمی قهرمان چندین دوره ووشو قهرمانی جهانی پس از پایان محرومیت چهارساله‌اش به دنیای قهرمانی بازگشت.

مریم هاشمی با اشاره به پایان محرومیتش از حضور در میادین ووشو – به دلیل مثبت شدن تست دوپینگ- اظهار کرد: طی مدت چهار سال گذشته، فضای تمرینی بسته‌ای داشتم، اما اکنون به مسابقات برگشته‌ام.

وی که با تیم لیگ برتری دانشگاه آزاد قرارداد بسته، افزود: هم اکنون تیم ما با تیم سپاهان در صدر جدول لیگ قرار دارد.

این ورزشکار کرمانشاهی با بیان اینکه حضور در رقابت های لیگ به منزله محک زدن سطح آمادگی‌اش است، گفت: تصمیم جدی برای حضور دوباره در تیم ملی ندارم، چرا که طی سالها حضورم در ووشو ایران به آنچه که خواسته‌ام، نه یک بار، بلکه پنج مرتبه رسیده ام و مدال جهانی گرفته‌ام. با این حال اگر روزی احساس کنم باید به دنیای قهرمانی برگردم، به تیم ملی باز می‌گردم.

هاشمی یادآور شد: هرچند در رقابت های لیگ برتر مسابقاتم را با اختلاف زیادی از حریفان پیروز شده‌ام، اما هنوز با قهرمانان اصلی این رشته تن به تن نشده‌ام و نمی دانم در چه سطحی از آمادگی قرار دارم.

وی عنوان کرد: در حال حاضر شرایط خوبی در تیم دارم و بعد از پایان رقابت های لیگ تصمیم خواهم گرفت برای بازگشت به تیم ملی تلاش کنم، یا خیر.

قهرمان ووشو بانوان جهان در ادامه به وضعیت ووشو بانوان در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: خوشبختانه ووشو بانوان در کرمانشاه وضعیت مطلوبی دارد و هم اکنون ووشوکاران زیادی از کرمانشاه در تیم های دیگر شهرها حضور دارند و برای آنها مسابقه می دهند.

وی ادامه داد: برای سال آینده اگر یک اسپانسر تیم کرمانشاه را همراهی کند، تا در هر دو بخش جوانان و بزرگسالان در لیگ تیم داشته باشیم، قول می دهیم روی سکو قرار بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *