موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 795
  • 24 آگوست 2021 - 23:01
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

بازدید رئیس کل دادگستری از کلانتری و بازار محله دولت آباد کرمانشاه

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان، بارها به گفتگوی چهره به چهره با مردم پرداخت، مشکلات آنها را جویا شد، دستور رسیدگی صادر کرد، از مراجعین به کلانتری شماره تماس گرفت و تأکید کرد با آنها تماس گرفته می شود و پیگیر حل مشکلات آنها خواهد شد. در بازدید رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه […]

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان، بارها به گفتگوی چهره به چهره با مردم پرداخت، مشکلات آنها را جویا شد، دستور رسیدگی صادر کرد، از مراجعین به کلانتری شماره تماس گرفت و تأکید کرد با آنها تماس گرفته می شود و پیگیر حل مشکلات آنها خواهد شد.

در بازدید رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از کلانتری و بازار محله دولت آباد کرمانشاه بر تأمین امنیت مردم تأکید شد و از مردم خواسته شد هوشیار باشند و به راحتی اعتماد نکنند.

رئیس کل دادگستری گفت: در بازدید از کلانتری ها و سخن گفتن با مردم دنبال امنیت و آرامش مردم، حل مشکلات آنها، اعتماد به دستگاه قضایی و اقتدار پلیس هستیم.

وی تأکید کرد باید تا جایی که ممکن است وقت مراجعین را نگیریم و تسریع در انجام کارهای آنها از اولویت های پلیس باشد.

رئیس کل دادگستری ضمن سخن گفتن با مراجعین به آنها توصیه کرد به راحتی به هر کسی اعتماد نکنند و خود مدافع امنیت روانی و خانوادگی خویش باشند.

عالی ترین مقام قضایی استان که خود شخصاً به مشکلات برخی از مراجعین به کلانتری رسیدگی می کرد تأکید کرد تا جایی که ممکن است مخاصمات و مشکلات قابلیت سازش به مصالحه کشیده شود و از شکل گیری پرونده های قضایی جلوگیری کنند.

وی اضافه کرد: وظیفه پلیس و دستگاه قضایی ایجاد امنیت در جامعه است و برای ما قابل قبول نیست عده ای هنجار شکن بخواهند امنیت جامعه را دچار آسیب کنند.

دکتر توسلی زاده ادامه داد: معتقدیم تنها ۱۰ درصد از جرائم ارتکابی مهمه هستند که برخورد جدی با آنها در دستور کار دستگاه قضایی است و از پلیس می خواهیم رصد و برخورد با اینگونه جرائم از جمله سرقت را با جدیت پیگیری کند.

رئیس کل دادگستری به پلیس توصیه و تأکید کرد: ارتباط خوب و مؤثر با مردم و معتمدین را از جمله برنامه های خود قرار دهد و مردم را از خود بداند. رابطه خوب با مردم می تواند بهترین شیوه مدیریتی را رقم بزند.

وی افزود: پلیس می تواند با طبقه بندی جرائم و حضور فوری در صحنه جرم و برخورد با آن به امنیت روانی جامعه کمک کند و تلاش کند احساس امنیت را در مردم ایجاد کند.

در ادامه رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با حضور در بازار محله دولت آباد که یکی از متراکم ترین و شلوغ ترین بازارها کرمانشاه است، ضمن بازدید، به گفتگوی حضوری با مردم پرداخت و از آنها خواست با ارتباط خوب و مؤثر خود با دادگستری به امنیت جامعه کمک کنند.

دکتر توسلی زاده ضمن سخن گفتن با مردم دو خط تلفنی ارتباط با رئیس کل دادگستری استان (شماره های ۴۱۴۱ و ۳۸۲۱۱۱۷۰) را در اختیار آنها گذاشت و به ایشان تأکید کرد مشکلات جامعه را به ایشان انتقال دهند.

دکتر توسلی زاده یادآور شد وظیفه داریم به حقوق همدیگر احترام گذاریم و در داد و ستدها جانب انصاف را رعایت کنیم.

دکتر توسلی زاده در پایان با بیان اینکه خوشبختانه در استان کرمانشاه امنیت خوب و پایداری برقرار است گفت: بحمدالله مردم استان کرمانشاه از جمله مردم خوب و تلاشگری هستند که سعی می کنند با کسب روزی حلال برای خود و خانواده مفید باشند، باید به این مردم خدمت کرد و قدر آنها را دانست.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*