۱۷ انشعاب غير‌مجاز در هلشی شناسایی شد/ شستشو و لایروبی مخزن تأمين آب ۱۰۰۰ نفر از مردم شهر هلشی

مدیرعامل شر‌کت آبفا استان کرمانشاه از شناسایی۱۷ انشعاب غير‌مجاز در شهر هلشی خبر داد.

“رضا داودی” اظهار کرد: با توجه به افزایش دمای هوا در استان و به تبع آن افزایش مصرف آب، در راستای جلوگیری از جرائم حوزه آب، طی چند روز اخیر در دهستان جلاوند، بخش سرفیروزآباد و شهر هلشی ۱۷ مورد انشعاب غیر‌مجاز شناسایی و جمع‌آوری شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، از جمله اقدامات انجام شده در حوزه آب شهر هلشی را، تجهیز چاه مجتمع آبرسانی “چروریش” سرفیروزآباد عنوان کرد و افزود: درپی گزارش سوختگی شناور چاه مجتمع مذکور واقع در ۳۰کیلومتری شهرستان کرمانشاه، یک دستگاه پمپ و شناور جدید تهیه و در این محل نصب شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری و تلاش بی‌وقفه کارکنان آبفا در بخش هلشی و همراهی و مساعدت مدیر آب و فاضلاب شهرستان کرمانشاه گفت: در اجرای این عملیات یک دستگاه پمپ ۵۵ کیلو وات و شناور۲۹۳، با صرف هزینه ۵ میلیارد ریال در کمترین زمان ممکن، جایگزین پمپ و شناور آسیب دیده شد و آبرسانی به ۱۸ روستا با جمعیتی بالغ بر ۷۵۰ خانوار مجدداً از سر گرفته شد.

داودی اشاره‌ای هم به شستشو و لایروبی مخزن آب شرب شهر هلشی داشت و گفت: بر اساس پیش‌بینی انجام گرفته و به منظور ارتقاء کیفیت و سلامت آب، همکاران ما در اداره امور آب هلشی با نظارت مستقیم واحد کنترل کیفی اداره آب و فاضلاب شهرستان کرمانشاه، این مخزن که تنها منبع تأمین کننده آب شرب شهر هلشی با جمعیتی بالغ بر ۱۰۰۰ نفر است را شستشو و لایروبی کردند.

داودی در پایان از مردم درخواست کرد؛ با توجه به افزایش دما، ضمن مدیریت بهینه مصرف آب، در صورت مواجهه با انشعابات غیر‌مجاز، شکستگی لوله، قطعی آب یا هدر‌رفت آن و موارد مشابه دیگر، این موضوع را به مرکز ارتباطات مردمی ۱۲۲ اعلام نمایند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل به‌وجود آمده اقدام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *