موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک » فرهنگی
  • شناسه : 1073
  • 23 سپتامبر 2021 - 7:22
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه توسط شرکت آبفا استان کرمانشاه

امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه (ممتاز) سال ۱۳۹۹ در ارزیابی فعالیت های فرهنگی و دینی شرکت های آبفا کشور شد.

 

امور فرهنگی و دینی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه (ممتاز) سال ۱۳۹۹ در ارزیابی فعالیت های فرهنگی و دینی شرکت های آبفا کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، مسئول امور فرهنگی و دینی و سرپرست معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با ارسال لوح تقدیر از شرکت آبفا استان کرمانشاه در زمینه ترویج و توسعه فعالیت فرهنگی و دینی تقدیر نمودند.

مسئول امور فرهنگی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در خصوص اخذ این عنوان گفت: هر ساله فعالیت های فرهنگی و دینی شرکت های آبفا توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مورد ارزیابی قرار می گیرد و شرکت هایی که در این ارزیابی بیشترین امتیاز را کسب نمایند حائز رتبه شایسته تقدیر ویژه خواهند شد.

وی با اشاره به این مطلب که فرهنگ هر جامعه هویت و موجودیت آن جامعه را تشکیل می دهد افزود: با در نظر گرفتن این موضوع که هویت دینی یکی از مهم ترین ابعاد هویت بوده و تقویت این بعد می تواند موجب قوام سایر ابعاد شود شرکت آبفا استان کرمانشاه در کنار وظیفه اصلی خود و خدمت رسانی به مردم شریف استان کرمانشاه سعی نمود برنامه های فرهنگی و دینی را در بین همکاران شرکت در زمینه ترویج فرهنگ نماز و قرآن و پیروی از سیره اهل بیت(ع) اجرا نماید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*