۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 841
  • 25 آگوست 2021 - 22:58
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

واکنش روابط عمومی دادسرای کرمانشاه به اخبار برخی کانالها و رسانه ها درخصوص موضع دادستان

مهدی قنادی روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به حواشی این روزهای شورای شهر جدید کرمانشاه، اظهار کرد: با طولانی تر شدن این حواشی و بلاتکلیفی وضعیت سرپرستی شهرداری کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان نیز به این موضوع ورود کرده اند. وی تصریح کرد: متاسفانه برخی از کانال های خبری و […]

مهدی قنادی روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به حواشی این روزهای شورای شهر جدید کرمانشاه، اظهار کرد: با طولانی تر شدن این حواشی و بلاتکلیفی وضعیت سرپرستی شهرداری کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان نیز به این موضوع ورود کرده اند.

وی تصریح کرد: متاسفانه برخی از کانال های خبری و رسانه ها استان بدون کسب اطلاعات کافی از منبع رسمی اقدام به گمانه زنی هایی درخصوص موضع دادستان در این خصوص کرده اند، از جمله اینکه دادستان به اعضای شورای شهر مهلتی ۲۴ ساعته برای انتخاب سرپرست برای شهرداری داده اند که این موضوع را تکذیب می کنیم.

روابط عمومی دادسرای کرمانشاه اعلام کرد: همانطور که دادستان محترم کرمانشاه در گفت و گوی امروز(۳ شهریور) با خبرگزاری ایسنا اعلام داشته اند، ایشان از اعضای شورای شهر خواسته اند که در اولین نشست خود انتخاب سرپرست شهرداری را به انجام برسانند و در انجام وظایف محوله کوتاهی نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این راستا از کانال های خبری و رسانه های استان انتظار می رود پیش از آنکه هر خبری را درخصوص موضع دادستان در رابطه با حواشی این روزهای شورای شهر منعکس می کنند، از روابط عمومی دادسرای استان کسب اطلاع کرده و از گمانه زنی و نشر اکاذیب پرهیز کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*