۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان کرمانشاه
  • شناسه : 687
  • 13 آگوست 2021 - 19:36
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پررش استان کرمانشاه

والدین برای ثبت‌نام کلاس‌اولی‌ها در مدارس عجله کنند

 ناهید فضلی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پررش استان کرمانشاه اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود در سال تحصیلی جدید بیش از ۳۲ هزار نوآموز کلاس اولی راهی مدارس استان شوند که تاکنون ۳۰ هزار نفر از این نوآموزان در مدارس ثبت نام شده و مابقی هنوز برای ثبت نام به مدارس مراجعه نکرده‌اند. وی […]

 ناهید فضلی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پررش استان کرمانشاه اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود در سال تحصیلی جدید بیش از ۳۲ هزار نوآموز کلاس اولی راهی مدارس استان شوند که تاکنون ۳۰ هزار نفر از این نوآموزان در مدارس ثبت نام شده و مابقی هنوز برای ثبت نام به مدارس مراجعه نکرده‌اند.

وی افزود: سال گذشته در مجموع ۳۲ هزار و ۴۰۰ نوآموز کلاس اولی در مدارس استان ثبت نام شدند که با احتساب رشد حدود ۱٫۲۵ درصدی تعداد نوآموزان کلاس اولی در هر سال نسبت به سال قبل، در آغاز سال تحصیلی جدید آمار نوآموزان کلاس اولی استان بیش از ۳۲ هزار نفر خواهد بود.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش  و پرورش استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه عدم ثبت نام کلاس اولی ها در مدارس سبب اختلال در رشد اجتماعی، روانی و پیشرفت تحصیلی آنها خواهد شد، از والدین خواست تا به هیچ عنوان در مورد ثبت نام کلاس اولی ها در مدارس کوتاهی نکنند.

وی خطاب به خانواده هایی که دغدغه سلامت فرزندانشان در شرایط کرونایی را دارند، گفت: سلامت دانش آموزان از هر چیزی برای مجموعه تعلیم و تربیت مهمتر است، لذا بدون هیچ نگرانی برای ثبت نام کلاس اولی ها در مدارس اقدام کنند.

وی با تاکید بر اینکه سلامت دانش‌آموزان خط قرمز آموزش و پرورش است، عنوان کرد: آموزش و پرورش برای آغاز سال تحصیلی جدید سناریوهای مختلفی آماده کرده، به نحوی که درصورت قرمز بودن شرایط کرونایی در مهر ماه آموزش ها غیرحضوری و در شبکه آموزش دانش‌آموزان(شاد) و در صورت زرد بودن شرایط کرونایی آموزش ها تلفیقی حضوری و مجازی و در نهایت در صورت سفید بودن وضعیت کرونایی آموزش ها کاملا حضوری خواهد بود، لذا هیچ نگرانی برای سلامت دانش آموزان وجود ندارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*