موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک » فرهنگی
  • شناسه : 983
  • 16 سپتامبر 2021 - 13:32
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

نخستین مهرواره نمایشنامه خوانی استان کرمانشاه

در حکمی از سوی دکتر ایمان درخشی سرپرست سازمان فرهنگی،ورزشی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه، رسول چمک به عنوان دبیر نخستین مهرواره نمایشنامه خوانی استان کرمانشاه منصوب شد.

نخستین مهرواره نمایشنامه خوانی استان کرمانشاه با محوریت هفته دفاع مقدس ، اربعین حسینی و فرهنگ ایثار و شهادت با همکاری سازمان فرهنگی،ورزشی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه از ۲۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کرد و در حکمی از سوی دکتر ایمان درخشی سرپرست سازمان فرهنگی،ورزشی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه، رسول چمک به عنوان دبیر نخستین مهرواره نمایشنامه خوانی استان کرمانشاه منصوب شد.

رسول چمک در خصوص این رویداد هنری اظهار کرد:نخستین مهرواره نمایشنامه‌خوانی استان کرمانشاه در بخش های تئاتر دینی، دفاع مقدس و آزاد پذیرای آثار هنرمندان استان می باشد.

وی ضمن تشکر از استقبال هنرمندان از مهرواره نمایشنامه خوانی استان کرمانشاه درباره ی تعداد آثار متقاضی حضور در این رویداد هنری افزود : از اعلام فراخوان تا کنون ۳۰ کارگردان متقاضی حضور در مهرواره شده اند .
چمک در پایان افزود : از بین آثار ارسالی ۶ اثر به بخش رقابت راه پیدا خواهند کرد اما در تلاش هستیم تعداد تیم های راه یافته به بخش رقابت را به ۸ تیم افزایش دهیم . همچنین آخرین مهلت ثبت نام و ارسال آثار تا پنجشنبه ۲۵ شهریور ماه می باشد ، که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد .
هنرمندان گرامی می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مهرواره نمایشنامه خوانی استان کرمانشاه از اخبار و اطلاعات این رویداد هنری با خبر شوند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*