۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » صفحه یک » نشریات
  • شناسه : 530
  • 06 می 2021 - 11:23
  • ارسال توسط :
  • منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه

موافقت دولت با افزايش دوره امهال تسهیلات دریافتی زلزله زدگان استان کرمانشاه

استاندار كرمانشاه گفت: در جلسه هيأت دولت با افزايش دوره امهال اصل تسهيلات اخذ شده قبل از زلزله آبان 1396 خسارت ديدگان از 2 سال به سه سال موافقت شد.

به گزارش پايگاه خبری تحلیلی استان پنجم به نقل از اطلاع رساني استانداري كرمانشاه؛ « هوشنگ بازوند» با اشاره به اينكه امهال وام زلزله زدگان خوشبختانه نگرانی هایی مردم در مناطق زلزله زده را رفع كرد؛ ادامه داد: مطالبه امهال وام هاي مناطق زلزله زده به صورت مستمر از مسوولين كشوري درخواست شد كه در نهايت با مساعدت ويژه دولت اين مهم تحقق يافت.

وي افزود: افزايش دوره امهال تسهيلات به سه سال به مبلغ ۲۴ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال، با بار مالی تا سقف ۴۰۰ هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال، از مدت دو سال به سه سال اقدام حمايتي و مساعدت ديگري بود كه كارنامه درخشان دولت در بازسازي مناطق زلزله زده زده را يادآوري مي كند.

بازوند خاطرنشان ساخت: این تصمیم با توجه به مشکلات اقتصادی حادث شده از بیماری کرونا و آثار ناشی از تورم در معیشت مردم و ناتوانی در بازپرداخت اقساط، اتخاذ و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ کرمانشاه موظف شد ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام این امر، گزارش های مربوط را هر سه ماه به سازمان های برنامه و بودجه و مدیریت بحران کشور ارسال نماید.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*