موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1420
  • 11 اکتبر 2021 - 18:34
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم
مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است
مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه

مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است.

سردار علی اکبر جاویدان ضمن خیرمقدم و ابراز خرسندی از برگزاری این نشست اظهار داشت: اول بعنوان یک شهروند و بعد بعنوان مسؤل انتظامی استان از حسن همکاری مجموعه شهرداری سپاسگزارم.

وی ضمن تقدیر از کارگران زحمت‌کش شهرداری افزود: مأموریت نهادهای خدماتی به یک‌دیگر گره خورده است و هیچ گاه جزیره ای عمل کردن جواب نداده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ما خادم مردم هستیم گفت: با مجموعه شهرداری اهداف بسیاری داریم که انظباط شهری یکی از اولویت های مشترک و مهم ماست که در رأس آن موضوع ترافیکی قرار دارد، لذا پلیس راهور در کنار مدیریت شهری قرار دارد و تاکنون نیز اقدامات خوبی صورت گرفته اما کافی نیست و باید بیشتر تلاش کرد.

سردار جاویدان با بیان اینکه انظباط شهری یکی از مطالبات مردم است خاطرنشان کرد: پیام مقام معظم رهبری بمناسبت هفته ناجا بسیار محبت آمیز بود و ایشان بر خدمت گذاری به مردم بسیار تأکید دارند که ان شاء الله بتوانیم در این راه حرکت کنیم.

وی در پایان با تقدیر از مدیران شهری گفت: افزایش تعامل بین نیروی انتظامی و شهرداری باعث افزایش سطح خدمت به مردم می‌شود، لذا هرجا که نیاز باشد در کنار مجموعه مدیریت شهری خواهیم بود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*