۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » اقتصادی » صفحه یک
  • شناسه : 986
  • 16 سپتامبر 2021 - 13:53
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

رسیدگی به مشکلات ۶ واحد تولیدی با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از رسیدگی به مشکلات ۶ واحد تولیدی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری این استان خبر داد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از رسیدگی به مشکلات ۶ واحد تولیدی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری این استان خبر داد.

دکتر توسلی زاده از رسیدگی به مشکلات ۶ واحد تولیدی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این جلسات بنا داریم تا جایی که ممکن است هیچ واحد تولیدی به تعطیلی نیانجامد و در عین حال بانک‌ها نیز متضرر نشوند.

وی افزود: ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان تاکنون در بحث حمایت‌های قضایی و حقوقی از سرمایه‌گذاران واحد‌های تولیدی و صنعتی و رفع مشکلات آن‌ها اقدامات مطلوبی را انجام داده است.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه ضمن تأکید بر اجرای شعار سال توسط مقام معظم رهبری بیان داشت: مانع زدایی از تولید در واقع یعنی اشتغال زایی و ایجاد کسب و کار در جامعه و اشتغال یعنی از بین رفتن زمینه‌های جرم، از بین رفتن زمینه آسیب‌های اجتماعی و در واقع آرامش جامعه ارتباط مستقیمی با اشتغال و تولید دارد و این تکلیف همه مسئولان هست که تمام تلاش خود را در این زمینه معمول کنند.

دکتر توسلی زاده گفت: ضمن فراخوان بسیاری از مدیران و مسئولین استانی از جمله بانک‌ها و رایزنی با آن‌ها و از طرفی ایجاد راهکار‌های قانونی و حقوقی درصدد حل مشکلات هستیم.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان کرمانشاه تأکید کرد: اعتقاد ما بر این است که در این جلسات حتی اگر از یک واحد تولیدی گره گشایی کنیم و آن را به چرخه تولید و ایجاد اشتغال برگردانیم، کاری بسیار بزرگ انجام شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*