موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » اقتصادی » صفحه یک
  • شناسه : 895
  • 02 سپتامبر 2021 - 11:36
  • ارسال توسط :

رسیدگی به مشکلات ۱۲ واحد تولیدی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کرمانشاه/ برگزاری هفتگی این جلسات به دستور رئیس کل دادگستری

با فراخوان و پای کار آوردن بسیاری از مدیران و مسئولین استانی از جمله بانک ها و رایزنی با آنها و از طرفی ایجاد راهکارهای قانونی و حقوقی بنا داریم مشکلات را حل کنیم

با فراخوان و پای کار آوردن بسیاری از مدیران و مسئولین استانی از جمله بانک ها و رایزنی با آنها و از طرفی ایجاد راهکارهای قانونی و حقوقی بنا داریم مشکلات را حل کنیم 

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی با فراخوان از ۱۲ واحد تولیدی و واکاوی مشکلات آنها یادآور شد: در این جلسات بنا داریم تا جایی که ممکن است هیچ واحد تولیدی به تعطیلی نیانجامد و در عین حال بانک ها نیز متضرر نشوند.

وی با بیان اینکه برای رسیدگی بیشتر حقوقی و قضایی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی این نشست ها را به صورت هفتگی و در هر پنج شنبه دنبال خواهیم کرد یادآور شد: از مهمترین برنامه های دوره تحول قضایی، حمایت از تولید است که در شعار سال توسط مقام معظم رهبری نیز آورده شده است. بنابراین اهتمام جدی دادگستری کرمانشاه بر این مهم متعلق شده است که موانع را از سر راه تولید برداریم.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کرمانشاه گفت: با فراخوان و پای کار آوردن بسیاری از مدیران و مسئولین استانی از جمله بانک ها و رایزنی با آنها و از طرفی ایجاد راهکارهای قانونی و حقوقی بنا داریم مشکلات را حل کنیم. 

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تأکید کرد: معتقدیم اگر از قبل این جلسات حتی اگر گره از یک واحد تولیدی برداریم و آن را به چرخه تولید و ایجاد اشتغال برگردانیم،  ارزشمند است.

وی به مدیران بانک ها و نیز دیگر شکات تأکید کرد: تا جایی که ممکن است با تولید کنندگان برای کمک به این واحدها کنار بیایند.

در ادامه با بررسی تک تک ۱۲ واحد تولیدی و استماع دفاعیات آنها و نیز شکات مربوطه، برای برخی از آنها تخفیف در مجازات، ایجاد فرصت جدید برای رفع مشکل و مجال بیشتر برای ایجاد راهکار برون رفت از موانع داده شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*