رستگار یوسفی منتخب مردم اورامانات شد

«رستگار یوسفی» از مجموع ۶۷ هزار و ۲۹۷ رای مأخوذه، با ۲۵ هزار و ۷۷۱ رای و کسب ۴۴.۶ درصد آراء به عنوان نامزد منتخب معرفی شد.

نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اورامانات شامل شهرستان‌های پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر با اتمام شمارش آرا اعلام شد و به گفته رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه «رستگار یوسفی» از مجموع ۶۷ هزار و ۲۹۷ رای مأخوذه، با ۲۵ هزار و ۷۷۱ رای و کسب ۴۴.۶ درصد آراء به عنوان نامزد منتخب معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ «علی شعبانی» روز شنبه اعلام کرد که در این حوزه انتخابیه محمدرئوف قادری با ۸ هزار و ۷۲۵ رای و نورالدین یوسفی با ۷ هزار و ۴۵ رای دوم و سوم شدند.

در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اورامانات ۱۱ نفر برای کسب یک کرسی در مجلس با هم به رقابت پرداختند.

مجموع واجدان شرایط رای دادن در این حوزه به گفته فرماندار شهرستان پاوه مرکز حوزه انتخابیه اورامانات ۱۷۵ هزار نفر بود و «علیرضا حیدری» اعلام کرد که آرای مردم در ۲۴۷ شعبه شامل ۶۹ شعبه در جوانرود ، ۴۹ شعبه در ثلاث باباجانی ، ۵۵ شعبه در روانسر و در نهایت ۷۴ شعبه در پاوه جمع آوری شد.

به گفته وی کار برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه بر عهده چهار هزار و ۸۰۰ نفر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *