موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1609
  • 22 نوامبر 2021 - 14:21
  • ارسال توسط :
رسانه هایی که در ترویج مقام فاخر شهادت فعالیت دارند مستحق تجلیل اند
رسانه هایی که در ترویج مقام فاخر شهادت فعالیت دارند مستحق تجلیل اند

رسانه هایی که در ترویج مقام فاخر شهادت فعالیت دارند مستحق تجلیل اند

اگر امروز در کشور امنیت و آرامش داریم و در دنیا به اقتدار ایران اذعان دارند و چشم طمع به این سرزمین ندارند، به دلیل رشادت‌ها و شهادت‌هاست. مسلماً نقش رسانه هایی که در تبیین این جایگاه ارزشمند همواره رسالت خطیر خود را بخوبی ایفا کرده اند جای تحسین داشته و دارد که از جمله مدیران […]

اگر امروز در کشور امنیت و آرامش داریم و در دنیا به اقتدار ایران اذعان دارند و چشم طمع به این سرزمین ندارند، به دلیل رشادت‌ها و شهادت‌هاست.

مسلماً نقش رسانه هایی که در تبیین این جایگاه ارزشمند همواره رسالت خطیر خود را بخوبی ایفا کرده اند جای تحسین داشته و دارد که از جمله مدیران این رسانه ها در استان کرمانشاه که از سبقه ی فرهنگی و مدیرکلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و صداوسیمای کردستان نیز برخوردار است، آقای محمدحسین ترکمن می باشد که الگویی خوب برای نسلی است که جنگ را ندیده اند.

جا دارد در این مطلب تلنگری به خود بزنیم و یادآور شویم: امروز به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم آنان، ایران اسلامی از عزت و اقتداری بی بدیل در منطقه برخوردار است، لذا تمامی مردم و مسئولان موظفند که قدردان خون پاک شهدا باشند.

همه ما وظیفه داریم به پاس قدردانی از فداکاری‌های خانواده معظم شهدا و جانفشانی‌های عزیزانشان ، راه امام و شهدا را ادامه دهیم و در خط ولایت حرکت کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*