۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1595
  • 20 نوامبر 2021 - 15:49
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

رزمایش سراسری جهادگران بسیج و خدمت مومنانه

رزمایش سراسری جهادگران بسیج و خدمت مومنانه همزمان با سراسر کشور، در کانون بسیج سپاه مقاومت کرمانشاه برگزار و از شش گروه جهادی تقدیر شد این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری مناسب، با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه،معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، مسؤول قرار […]

رزمایش سراسری جهادگران بسیج و خدمت مومنانه همزمان با سراسر کشور، در کانون بسیج سپاه مقاومت کرمانشاه برگزار و از شش گروه جهادی تقدیر شد

این مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری مناسب، با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه،معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، مسؤول قرار گاه سازندگی استان، روحانیت معزز و جمع کثیری از بسیجیان امروز شنبه«۲۹ آبان ماه»، اولین روز هفته بسیج که به نام «بسیج و اقتصاد مقاومتی» نام گذاری شده، از شش گروه جهادی تقدیر شد.

سردار بهمن ریحانی « فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان در رزمایش جهادگران بسیجی با اشاره به ۱۷۰۰ گروه جهادی در بسترهای مختلف در استان، اظهار داشت: در ایران حضور بسیج از روی عشق و علاقه است، بسیجیان خود جوش در صحنه های مختلف جهادی عزت و سربلندی آفریدند.
سردار ریحانی افزود: بسیجیان برای مقابله با راهبرد دشمن به میدان آمدند و صحنه های زیبایی را آفریدند، از جمله حضور جهادگران در کلیه صحنه های اقتصادی، بهداشتی، فرهنگی و آموزشی همیشه نمایان بوده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در ادامه گفت: رهبر معظم انقلاب این شجره طیبه را رشد و نمو داد و امروز پایه های آن در نظام اسلامی مستحکم شده و در سراسر جهان گسترده داده شده است. و وجود گرانقدر مقام معظم رهبری و مردم همیشه بیدار و همیشه در صحنه با تفکر بسیجی مهمترین عامل بازدارندگی نظام در برابر دشمنان ایران اسلامی است.

سردار ریحانی با اشاره به اینکه امروز دشمن درصدد تضعیف جایگاه ولایت و بسیج مردمی است، گفت: بحمدالله مردم کشورمان با تبعیت از رهبر معظم انقلاب آماده مقابله باهر گونه تعرض دشمنان هستند و در طول این سالهای مردم با صلابت و آگاه نشان دادند بر اساس تفکر فرهنگ بسیج که برگرفته از فرهنگ ناب عاشورا است تودهنی محکمی در همه بسترها به دهان دشمنان زده و توانستیم این تهدید ها را به فرصت تبدیل کنیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سالهای متوالی کشورمان، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب شعار سال را بر پایه اقتصاد مقاومتی نامگذاری می کند، به این دلیل که دشمنان در تلاشند ما را در بستر اقتصادی زمین گیر کنند و بمب هسته‌ای، حقوق بشر و … بهانه‌های واهی آنهاست.

سردار ریحانی در ادامه گفت: اگر این تهدیدها و تحریم ها که برای ما قرار دادند بر هر کشور قدرتمند دیگری متحمل می شد یقینا آنها را به زانو در می‌آورد.اما امروزما با رهبری های مقام معظم رهبری و حضور با بصیرت مردم و توجه به اقتصاد مقاومتی توانستیم بسیاری از تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کنیم، بسیجیان برای مقابله با راهبرد دشمن به میدان آمدند و صحنه های زیبایی را آفریدند که یکی از آنها حضور جهادگران خودجوش در تمام صحنه های اقتصادی، بهداشتی، فرهنگی و آموزشی می توان نام برد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) بسیجی و جهادی را دو صفت زیبا عنوان کرد و افزود: وقتی کنار هم قرار می گیرند زیبایی بیشتری پیدا می‌کند.

سردار ریحانی با اشاره به موفقیت های بسیج و نیروهای مردمی پس از دوران دفاع مقدس، گفت: : چیزی که ادبیات بسیج را در کشور ما زیبا کرده است حضور آگاهانه و با بصیرت و خودجوش مردم در همه صحنه هاست که اثر گذاری خوبی در بین دنیا داشته است.
کمکهای معیشتی در دوران کرونا در بین مردم:
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) با اشاره به شیوع بیماری کرونا در بین مردم و نیاز کمک به اقشار مختلف، اظهار داشت: بیش از ۸۰۰ هزار بسته کمک معیشتی، آموزشی، بهداشتی و حدود دهها میلیون بسته‌های غذایی در ایام شیوع کرونا توسط گروه‌های جهادی در بین مردم توزیع شده و این گروه نه تنها در بستر های دفاعی، سازندگی و معیشتی بلکه امروز بخش زیادی در قالب طرح شهید رهنمون در بستر‌های بهداشتی و درمانی نیز فعالیت دارند.

گفتنی است: در پایان مراسم از گروه جهادی شهید مرتضی آوینی،گروه جهادی شهید ادبیان، گروه جهادی شهید کلوشادی، گروه جهادی شهید ابراهیم هادی، گروه جهادی حضرت خدیجه (س) و گروه جهادی پیروان ولایت تقدیر و ۷۵۰۰ بسته معیشتی « اقلام ضروری خانوار» در سراسر استان بین خانواده های نیازمند تقسیم شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*