۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک » فرهنگی
  • شناسه : 1573
  • 10 نوامبر 2021 - 13:38
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

دعوت کمیته امداد از خیران برای مشارکت در تامین وسایل گرمایشی خانوارهای مددجو

حدود یک هزار و 44 خانوار مددجو در استان به وسایل گرمایشی (بخاری) و 417 خانوار تحت حمایت نیز به آبگرمکن نیاز دارند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به نیاز یک هزار و ۴۶۱ خانوارهای مددجو در استان به وسایل گرمایشی و آبگرمکن؛ گفت: امیدواریم پیش از آغاز فصل سرما اقلام مذکور با مشارکت نیکوکاران برای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان خریداری شود.
پیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون حدود یک هزار و ۴۴ خانوار مددجو در استان به وسایل گرمایشی (بخاری) و ۴۱۷ خانوار تحت حمایت نیز به آبگرمکن نیاز دارند.
ترکمانه با اشاره به پیش رو بودن فصل سرما و نیاز مبرم خانوارهای مددجو به وسایل گرمایشی، ابراز امیدواری کرد: خیّرین عزیز همچون همیشه یاری رسان این نهاد در تامین وسایل گرمایشی برای خانوارهای تحت حمایت می باشند.
وی در ادامه به مشارکت خوب خیّرین در طرح تامین وسایل سرمایشی برای خانوارهای کم برخوردار استان در نیمه نخست سالجاری اشاره و ادامه داد: در فصل تابستان امسال با همراهی خیّرین نیکوکار ۷۹۴ دستگاه کولر آبی و۳۶ کولر گازی برای خانوارهای مددجو در استان خریداری شده است.
پیمان ترکمانه تصریح کرد: ارزش کولر های آبی اهدایی در مجموع حدود سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و ارزش کولر های گازی حدود ۵۳۰ میلیون تومان بوده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*