۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 847
  • 27 آگوست 2021 - 16:26
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

در اقدامی جهادی، آرامستان شهر کرمانشاه مورد شستشو و نظافت قرار گرفت

در اقدامی جهادی، آرامستان شهر کرمانشاه مورد شستشو و نظافت قرار گرفت مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه از نظافت و شستشوی این مجموعه ی ۷۰ هکتاری با همکاری مناطق ۸ گانه و طی طرحی جهادی خبر داد. ‌ حجت الاسلام محسن کماسی خاطرنشان ساخت: با توجه به انجام وظایف ذاتی خود در این حیطه […]

در اقدامی جهادی، آرامستان شهر کرمانشاه مورد شستشو و نظافت قرار گرفت

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه از نظافت و شستشوی این مجموعه ی ۷۰ هکتاری با همکاری مناطق ۸ گانه و طی طرحی جهادی خبر داد.

حجت الاسلام محسن کماسی خاطرنشان ساخت: با توجه به انجام وظایف ذاتی خود در این حیطه و همچنین با توجه به شرایط ویژه ویروس کرونا و جلوگیری از انتقال آن، همواره به نظافت معابر آرامستان ها توجه ویژه ای داشته و علاوه بر آن با توجه به توصیه های ستاد ملی کرونا، طی اقدامی جهادی اقدام به اجرای طرح جهادی نظافت و شست و شوی مزارستان با همکاری شهرداری های مناطق ۸ گانه نمودیم.

وی گفت: در قانون جامع شهرسازي و معماري كشور، مبحث اول حقوق و مقررات شهرسازي و در بخش هفتم احداث و نگهداری از غسالخانه‌ها و گورستان‌ها به‌عنوان الزامات مديريت شهري معرفي شده است، که مطابق قانون اهمیت اجرای وظایف ما را در مدیریت آرمستان ها چند برابر می کند که در این زمینه همواره سعی بر آن‌ داشته ایم با انجام و اجرای خدمات به موقع در این راستا زمینه ی رضایت مندی هر چه بیشتر شهروندان فراهم‌ شود.

کماسی اظهار داشت: انجام طرح های اینچنینی نقش مهمی در ارتقای سلامت شهر و شهروندان به خصوص در زمان بحران جهانی کرونا دارد.

مدیرعامل سازمان آرامستان های کرمانشاه گفت: چنین اموری همواره در دستور کار امور شهری قرار داشته و تمامی این اقدامات به صورت دوره ای و مستمر با پایش و نظارت شهرداری در حال اجرا است، اما با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع ویروس منحوس کرونا ما با اجرای طرح های جهادی سعی هرچه بیشتر و تلاش مضاعف جهت رفاه حال شهروندان را در دستور برنامه های خود داریم.

وی از زحمات پرسنل کارگری و معاونت خدمات شهری شهرداری و مناطق ۸ گانه در راستای کمک در نظافت آرامستان تشکر و قدردانی کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*