۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1442
  • 12 اکتبر 2021 - 20:12
  • ارسال توسط :
حفظ آمادگی در مواقع بحران از اولویت های تمام واحدهای شرکت آبفا استان کرمانشاه است
حفظ آمادگی در مواقع بحران از اولویت های تمام واحدهای شرکت آبفا استان کرمانشاه است

حفظ آمادگی در مواقع بحران از اولویت های تمام واحدهای شرکت آبفا استان کرمانشاه است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: حفظ آمادگی در مواقع بحران باید در اولویت واحدهای مختلف شرکت قرار گیرد. طی مراسمی که در روز سه شنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ جهت تقدیر از تلاش ها و زحمات پرسنل تصفیه خانه آب شهید نظری در زمان مواجه با تنش آبی برگزار شد، علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: حفظ آمادگی در مواقع بحران باید در اولویت واحدهای مختلف شرکت قرار گیرد.

طی مراسمی که در روز سه شنبه ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰ جهت تقدیر از تلاش ها و زحمات پرسنل تصفیه خانه آب شهید نظری در زمان مواجه با تنش آبی برگزار شد، علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه ضمن اشاره به ضرورت همراهی و هماهنگی پرسنل شرکت در مواجه با مشکلات اظهار نمود: همزمانی مسئله خشکسالی و تنش آبی و شیوع ویروس کرونا که به تبع افزایش بیش از حد مصرف آب را به همراه داشت شرایط سختی را برای همکاران ما در شرکت آب و فاضلاب استان رقم زد.

وی خاطر نشان ساخت: حفظ آمادگی در مواقع بحران باید در اولویت واحدهای مختلف شرکت قرار گیرد، چنانچه این آمادگی وجود نداشته باشد قطعا مشکلات موجود دو چندان خواهد شد خوشبختانه همکاران ما در شرکت آب و فاضلاب استان با برنامه ریزی های منسجم صورت گرفته در مواجه با تنش آبی‌ از آمادگی لازم برخوردار بودند و همین امر موجب کاهش تبعات تنش آبی تا حد امکان گردید.

کاکاوند به نحوه رویارویی با حوادث و تمرکز و حساسیت نسبت به چگونگی رفع آن اشاره نمود و افزود: همکاران ما جهت کاهش تبعات خشکسالی و گذر از تنش آبی تابستان ۱۴۰۰ به صورت شبانه روز پای کار بودند و با تمام توان تلاش نمودند تا این مسئله را مدیریت نمایند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در پایان سخنان خود تصریح کرد: بی شک لباس خدمت به مردم را بر تن داشتند افتخار بزرگیست که نصیب ما شده است و ما باید تمام توان خود را در راستای تحقق اهداف شرکت که بهره مندی تمام هم استانی های گرامی از آب شرب سالم و پایدار است به کار گیریم و قطعا سختی هایی در این مسیر قرار دارد که با همت و همراهی هم می توانیم بر این مشکلات فایق آماده و افق های روشنی را در زمینه بهره مندی آب شرب استان ترسیم نماییم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات ارزنده پرسنل تصفیه خانه آب شهید نظری تجلیل به عمل آورد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*