حضور فرماندار دالاهو در جمع مردم دورترین نقطه شهرستان

استان پنجم_ فرماندار دالاهو از روستاهای بخش گهواره به منظور بررسی مشکلات روستاییان بازید نمود.

استان پنجم_ فرماندار دالاهو از روستاهای بخش گهواره به منظور بررسی مشکلات روستاییان بازید نمود.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم؛ مسعود محنتی صبح روز سه شنبه ۴ مهر به همراه برخی مدیران شهرستان در بخش گهواره حضور یافت و ضمن حضور در بخشداری ، شهرداری و مراکز درمانی شهر گهواره از روستاهای بخش از جمله چقاچوبین ، زاوله ، دوشمیان ، ازمه میران ، گردکان کوره ، نیلگ ، بیامه علیا ، بیامه سفلی و سراب گردشگری قلعه زنجیر بازدید و برای رفع برخی از مشکلات منطقه تصمیماتی اتخاذ کرد.

مسعود محنتی فرماندار دالاهو در حاشیه دیدار از روستاهای بخش گهواره اظهار کرد: دیدار میدانی و چهره به چهره با مردم به ویژه در مناطق روستایی و از نزدیک آشنا شدن با مشکلات مردم ما را در تصمیم گیری صحیح و بهتر کمک می کند.

وی اضافه کرد: در این بازدیدها ظرفیت و پتانسیل های روستاهای مختلف بررسی و از جوانان و کارآفرین و مستعد که به فکر تولید و اشتغالزایی هستند تسهیلات بانکی پرداخت خواهد شد.

محنتی اضافه کرد: مشکلات تامین آب شرب، طرح هادی روستایی، رفع مشکلات معابر روستاها ، احداث فضای ورزشی، بهداشت و درمان و زیرساخت های گردشگری از مهم ترین موضوع های مطرح شده بود که برای حل آنها تدابیر لازم اتخاذ گردید.

همچنین در ادامه این دیدار اعضای و شورا و دهیاری به نمایندگی از مردم عمده مشکلات حوزه روستایی خود را با فرماندار مطرح و مقام عالی شهرستان برای رفع آنها دستورات لازم را به مدیران دستگاه های اجرایی صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *