موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1336
  • 01 اکتبر 2021 - 7:36
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

حرکت رو به رشد و فزاینده شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

نماینده مردم شهرستان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی: امروز شاهد حرکت رو به رشد و فزاینده ای با سرعت بالا و کیفیت عالی در شرکت آبفا استان هستیم.

نماینده مردم شهرستان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی: امروز شاهد حرکت رو به رشد و فزاینده ای با سرعت بالا و کیفیت عالی در شرکت آبفا استان هستیم.

محمد رشیدی نماینده مردم شهرستان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی درحاشیه مراسم آغاز فاز اجرایی پروژه آبرسانی به پنج روستای دهستان میاندربند شهرستان کرمانشاه که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد اظهار نمود: حوزه آبرسانی یک حوزه عمرانی و هزینه بر است ما در سال گذشته در کمیسیون تلفیق ۶۵۰ میلیارد تومان منابع برای آب روستایی استان تدارک دیدیم که خوشبختانه این مصوبات در حال تخصیص می باشد و امروز شاهد حرکت رو به رشد و فزاینده ای با سرعت بالا و کیفیت بسیار عالی در شرکت آبفا استان توسط دکتر کاکاوند و همکاران ایشان هستیم.

وی افزود: پروژ آبرسانی به حدود ۱۰۰ روستای شهرستان کرمانشاه در حال انجام است که امروز شاهد آغاز فاز اجرایی دو پروژه بودیم، یکی از این پروژه ها آبرسانی به روستای ملاورد بود که در ۷ الی ۸ کیلومتری شهر کرمانشاه قرار دارد و برای آغاز پروژه آبرسانی این روستا اعتباراتی لازم بود که خوشبختانه تخصیص یافت و تا دو ماه آینده آب به روستا فوق خواهد رسید.

رشیدی به پروژه آبرسانی به پنج روستای میاندربند اشاره کرد و گفت: پنج روستای واقع در این منطقه با مشکل کمبود آب و کاهش سطح منابع تامین آب مواجه بودند که به همت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه مجوز حفر یک حلقه چاه اخذ شد و اکنون شاهد آغاز عملیات اجرایی آن هستیم تا هفته آینده عملیات حفر چاه به پایان خواهد رسید و تا یک ماه آینده آب به پنج روستای دوچشمه، سه چشمه، چشمه باغ، چناره و خانه خدا خواهد رسید.

نماینده مردم شهرستان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان ساخت: امیدواریم این حرکت رو به رشد که امسال در حوزه آب روستایی شروع شده در سال آینده هم ادامه پیدا کند ما نیز به عنوان نماینده مردم وظیفه داریم کمک کنیم تا بودجه مورد نیاز به این پروژه ها تخصیص پیدا کند.

رشیدی در پایان سخنان خود بیان نمود: استان ما استان ارزشمندی است مردم بسیار مهربان و توانمند و تولید کننده ای دارد مردم ما حق دارند که از حداقل ها که یکی از آن نعمت آب و برق است برخوردار باشند به همت مدیرعامل شرکت آبفا استان حرکت بسیار خوبی انجام شده نمایندگان استان هم با تمام توان پیگیر هستند که حمایت کنند که این حرکت ان شاالله رو به رشد باشد ما امیدواریم در ۲ الی ۳ سال آینده مشکل آب روستایی استان به طور کامل برطرف شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*