موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » اقتصادی » حقوقی » صفحه یک
  • شناسه : 1367
  • 09 اکتبر 2021 - 14:15
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

تقدیر معاون اول قوه قضاییه از دادگستری استان کرمانشاه

معاون اول قوه قضاییه از تلاش‌ها و مجموعه اقدامات دادگستری کرمانشاه پیرامون دستورالعمل "ساماندهی تعیین اوقات رسیدگی به پرونده های قضایی در دادگستری" قدردانی کرد. 

معاون اول قوه قضاییه از تلاش‌ها و مجموعه اقدامات دادگستری کرمانشاه پیرامون دستورالعمل “ساماندهی تعیین اوقات رسیدگی به پرونده های قضایی در دادگستری” قدردانی کرد. 

حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصدق، معاون اول قوه قضاییه با ارسال نامه‌ای به دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از تلاش‌ها و مجموعه اقدامات دادگستری کرمانشاه برای مدیریت و رسیدگی پرونده‌ها در این استان قدردانی کرد.

معاون اول قوه قضاییه در پیام تقدیر خود از برنامه ریزی و تلاش‌ها در حوزه مدیریت امور دادگستری استان کرمانشاه و اهتمام در ارائه گزارش پیرامون اجرای دستورالعمل “ساماندهی تعیین اوقات رسیدگی به پرونده های قضایی در دادگستری” از رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه و همکاران ایشان قدردانی کرد.

لازم به ذکر است میانگین زمان رسیدگی در دادگستری استان کرمانشاه به کمتر از ۵۰ روز رسیده است و این در حالی است که طی ۲ سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا بیش از ۵۰۰ نفر از همکاران قضایی و اداری استان یعنی حدود یک سوم کل همکاران به این بیماری مبتلا شده اند.

این گزارش می افزاید در این مدت به دلیل وضعیت نامناسب اقتصادی و تبعات ناشی از آن از جمله بیکاری که استان کرمانشاه از جمله استان های اول کشور است، ورودی پرونده ها نیز افزایش داشته اما با این وجود با کاهش ۱۷ درصدی زمان رسیدگی همراه بوده و این موفقیت با توجه به مسائل بازدارنده یاد شده اتفاق افتاده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*