۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 1464
  • 16 اکتبر 2021 - 20:25
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم
تسریع در اجرای پروژه های روستایی از اولویت های شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه
تسریع در اجرای پروژه های روستایی از اولویت های شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

تسریع در اجرای پروژه های روستایی از اولویت های شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

اهمیت خدمات دهی مطلوب به روستاییان و تمرکز بیش از پیش بر گذر از رکود پروژه های روستایی و تسریع در اجرای آن ها از اولویت های شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه می باشد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، پیرو دستور معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی […]

اهمیت خدمات دهی مطلوب به روستاییان و تمرکز بیش از پیش بر گذر از رکود پروژه های روستایی و تسریع در اجرای آن ها از اولویت های شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، پیرو دستور معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفا کشور مبنی بر تعیین میزان مطالبات و حق الزحمه عوامل پیمانکاران شرکت های آب و فاضلاب کشور جلسه ای به همین منظور در روز شنبه ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۰ با حضور مدیرعامل و معاونین، مدیران امورات تابعه و پیمانکاران شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در ابتدای جلسه علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به اهمیت نقش و جایگاه آب در جامعه اشاره کرد و گفت: صنعت آب و فاضلاب به عنوان یکی از زیر ساخت های مهم و نیاز اساسی جامعه ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با تامین رفاه مردم دارد بنابراین حراست از این صنعت و سرمایه انسانی و فیزیکی آن از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اهمیت خدمات دهی مطلوب به روستاییان و تمرکز بیش از پیش بر گذر از رکود پروژه های روستایی و تسریع در اجرای آن ها را در اولویت کاری خود قرار داد است و بی شک تحقق این امر مهم بدون توجه به سرمایه های انسانی شاغل در حوزه روستایی امکان پذیر نمی باشد.

کاکاوند بر پرداخت مطالبات آبداران تاکید کرد و تصریح نمود: علاوه بر پرداخت مطالبات این عزیزان که به عنوان نماد و آیینه تمام نما شرکت آب و فاضلاب در جامعه شناخته شده اند پرداخت حق الزحمه آنها نیز باید به موقع صورت گیرد.

در ادامه این جلسه به بررسی صورت وضعیت پیمانکاران شرکت آبفا استان و نحوه پرداخت مطالبات و حق الزحمه نیروهای تحت قرارداد آن ها پرادخته شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*