موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان کرمانشاه » صفحه یک
  • شناسه : 1737
  • 30 آگوست 2022 - 23:21
  • ارسال توسط :
تردد زائران در مرز رسمی خسروی از سر گرفته شد
تردد زائران در مرز رسمی خسروی از سر گرفته شد

تردد زائران در مرز رسمی خسروی از سر گرفته شد

استان پنجم- مرز رسمی خسروی پس از وقفه‌ای یک روزه از ساعت ۱۶ دیروز (سه‌شنبه) بازگشایی شد و هم اکنون شاهد حضور تعدادی از زائران در سالن پایانه بین المللی مرز خسروی و از سرگیری تردد زائران از این گذرگاه رسمی هستیم.

مرز رسمی خسروی پس از وقفه‌ای یک روزه از ساعت ۱۶ دیروز (سه‌شنبه) بازگشایی شد و هم اکنون شاهد حضور تعدادی از زائران در سالن پایانه بین المللی مرز خسروی و از سرگیری تردد زائران از این گذرگاه رسمی هستیم.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، تعدادی از زائران از استان های تهران، مشهد و سایر نقاط کشور برای عزیمت به کشور عراق روز گذشته وارد قصرشیرین شده بودند که با توجه به متوقف شدن خروج زوار از صبح امروز تا ساعت ۱۶ عصر این تعداد زائر در موکب و مسجد مرز خسروی اسکان یافته و از امکانات موجود در سالن پایانه بین المللی این مرز رسمی برخوردار شدند.

طبق اعلام ستاد اربعین ساعات تردد از مرز رسمی خسروی روزانه از ۵ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر است و زائران در این ساعات، مجاز به خروج از کشور به سمت عراق هستند.

تعداد محدودی از زائران هم اکنون در مرز خسروی حضور دارند که با توجه به پایان یافتن ساعت مجاز تردد طی امروز برای خروج از کشور، در مسجد قرارگاه اربعین در مرز خسروی و موکب برپا شده در این گذرگاه رسمی اسکان یافته اند تا فردا صبح عازم کشور عراق شوند.

زائران از امکانات و شرایط ایجاد شده برای اسکان رضایت نسبی داشتند و از بازشدن مجدد مرز برای عزیمت زائران ابراز خرسندی کردند.

در آن سوی مرز خسروی در گذرگاه منذریه عراق نیز خودروها برای جابجایی زائران پیش بینی شده و کار انتقال زائران را انجام می دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*