۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 786
  • 24 آگوست 2021 - 22:22
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم

بزرگترین بیمارستان سیار فوق تخصصی ۱۲۸ تختخوابی نیروی زمینی سپاه در کرمانشاه افتتاح می‌شود

فرمانده قرارگاه نجف اشرف از آئین بهره‌برداری و پذیرش بیماران کرونایی در بزرگترین بیمارستان سیار فوق تخصصی ۱۲۸ تختخوابی دفاع زیست محیطی نیروی زمینی سپاه در کرمانشاه خبر داد.  سردار محمدنظر عظیمی اظهار داشت: با توجه به اوج‌گیری مجدد بیماری کرونا در استان، این بیمارستان با درخواست دانشگاه علوم پزشکی استان در محل مرکز بهداری […]

فرمانده قرارگاه نجف اشرف از آئین بهره‌برداری و پذیرش بیماران کرونایی در بزرگترین بیمارستان سیار فوق تخصصی ۱۲۸ تختخوابی دفاع زیست محیطی نیروی زمینی سپاه در کرمانشاه خبر داد. 

سردار محمدنظر عظیمی اظهار داشت: با توجه به اوج‌گیری مجدد بیماری کرونا در استان، این بیمارستان با درخواست دانشگاه علوم پزشکی استان در محل مرکز بهداری غرب افتتاح و از فردا آماده خدمت‌رسانی می‌شود.

وی با بیان اینکه  بزرگترین بیمارستان سیار کشور ویژه بیماران کرونایی توسط نیروی زمینی سپاه کرمانشاه در حال آماده‌سازی است و هرچند خدمات‌دهی در این بیمارستان از امروز آغاز شده اما به صورت رسمی فردا افتتاح خواهد شد، گفت این بیمارستان سیار دارای ۱۲۸ تخت برای بیماران بستری موقت است که برای دریافت رمدسیویر به این بیمارستان ارجاع داده می‌شود.

سردار عظیمی گفت: این بیمارستان با امکانات و تجهیزات مدرن، طراحی و آماده شده و با وجود دستگاه‌های اکسیژن ساز و بخش‌های مختلف وارد خدمت به بیماران کرونایی شده و به طور رسمی از فردا بیماران بستری موقت را جهت تزریق رمدسیویر پذیرش می‌کند.

فرمانده قرارگاه نجف اشرف با اشاره به اینکه  آیین افتتاح این بیمارستان با حضور جمعی از مسئولین استانی فردا چهارشنبه ساعت ۹ صبح برگزار می‌شود،گفت: بیمارستان در دو بخش بیمارستان تخصصی سیار برای بستری بیماران کرونایی و درمانگاه تخصصی برای تعجیلی و سرپایی آماده سازی شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*