موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان کرمانشاه » صفحه یک
  • شناسه : 1795
  • 03 اکتبر 2022 - 9:38
  • ارسال توسط :
بازگشایی مرز خسروی، کرمانشاه را زنده کرد
بازگشایی مرز خسروی، کرمانشاه را زنده کرد

بازگشایی مرز خسروی، کرمانشاه را زنده کرد

استان پنجم- در آخر هفته گذشته، استاندار کرمانشاه به روال همیشگی به منزل سه تن از شهدای گرانقدر استان در شهر کرمانشاه رفت و ساعاتی را با آنان به گفت و گو نشست و از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را شنید. امیری‌مقدم در این برنامه به منزل شهید «مسعود حجتی» رفت و با زنده […]

استان پنجم- در آخر هفته گذشته، استاندار کرمانشاه به روال همیشگی به منزل سه تن از شهدای گرانقدر استان در شهر کرمانشاه رفت و ساعاتی را با آنان به گفت و گو نشست و از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را شنید.
امیری‌مقدم در این برنامه به منزل شهید «مسعود حجتی» رفت و با زنده نگه داشتن یاد و خاطره این شهید بزرگوار با آیت الله «محمد حجتی»، پدر این شهید دیدار کرد و جویای احوال او شد.
آیت الله حجتی از مبارزان انقلابی استان کرمانشاه و امام جمعه سابق شهر کرمانشاه است که این روزها با وجود کهولت سن در مسجد میرعبدالباقی منبر می رود و نماز جماعت را اقامه می کند.
استاندار کرمانشاه در جریان این ملاقات با اهدای لوح تقدیر از صبوری و ایثار آیت الله حجتی تقدیر کرد.

بازگشایی مرز خسروی، کرمانشاه را زنده کرد

آیت الله «محمد حجتی»، امام جمعه سابق کرمانشاه و از مبارزان دوران انقلاب نیز در این دیدار گفت: یکی از آرزوهای دیرینه من بازگشایی مرز بین المللی خسروی بود که با همت و تلاش استاندار محقق شد و با بازگشایی مرز خسروی، کرمانشاه زنده شد.

این عالم برجسته کرمانشاهی در ادامه گفت: خسروی، مسیر عرفا، بزرگان و عالمان دین برای رفتن به عتبات عالیات بوده و راه کربلا یعنی کرمانشاه و در حقیقت کلید قفل خسروی را امام رضا علیه السلام به استاندار کرمانشاه هدیه داد.

«بهمن امیری‌مقدم»، استاندار کرمانشاه نیز در این دیدار گفت: مرز بین المللی خسروی با عنایت علی بن موسی الرضا(ع) باز شد و ما فقط برای مردم و کرمانشاه یک خادم کوچک بودیم.

وی اظهار کرد: باید هر کسی که دل در گرو پیشرفت و ترقی کرمانشاه و مردم گرانقدر آن دارد، برای معرفی و شناساندن زیبایی ها، ظرفیت ها، داشته های متعدد و گرانبهای آن با تمام توان بکوشد. ایران و جهان باید کرمانشاهِ زیبا را بخوبی بشناسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*