۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 766
  • 23 آگوست 2021 - 19:41
  • ارسال توسط :
فرماندار سنقروکلیایی

افتتاح و کلنگ زنی ۷۵ طرح عمرانی درهفته دولت درسنقرو کلیایی

فرماندار سنقروکلیایی گفت: تعداد ۷۵ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ١۲۳میلیارد تومان درهفته دولت در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد. غلامرضا مرتضوی با گرامیداشت هفته دولت و زنده نگه داشتن یادو خاطره شهیدان رجایی، باهنر و ۲۶ هزار شهید دولت افزود: تعداد ۵۵ طرح آن با اعتبار بالغ بر ٣٩ […]

فرماندار سنقروکلیایی گفت: تعداد ۷۵ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ١۲۳میلیارد تومان درهفته دولت در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.
غلامرضا مرتضوی با گرامیداشت هفته دولت و زنده نگه داشتن یادو خاطره شهیدان رجایی، باهنر و ۲۶ هزار شهید دولت افزود: تعداد ۵۵ طرح آن با اعتبار بالغ بر ٣٩ میلیارد تومان افتتاح میشود.
وی ادامه داد: همچنین به همین مناسبت عملیات اجرای ۲۰طرح نیز با اعتبار بیش از ۸۴میلیارد تومان در این شهرستان آغاز خواهد شد.
وی افزود: این طرح ها شامل طرح های گازرسانی به واحد های صنعتی، عمران روستایی، طرح های جهاد کشاورزی، عمران شهری، بنیاد مسکن، راهداری، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش و آب و فاصلاب می باشد.
مقام عالی دولت در شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه اقدامات و اطلاع‌رسانی های این ایام از طریق صداوسیما و فضای مجازی صورت می گیرد افزود: امسال به علت شیوع ویروس کرونا و با توجه به نظر کارشناسان حوزه بهداشت و درمان تمهیدات لازم در نظر گرفته شده تا برنامه های این ایام را بدون تجمعات و گردهمایی عمومی و بارعایت پروتکل های بهداشتی و اطلاع‌رسانی با استفاده از بستر های ارتباطی و متناسب با ایام عزاداری اجرا شود.
افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی، گلباران مزار شهدا و… از برنامه هایی است که در هفته دولت در سنقرو کلیایی اجرا خواهد شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*