۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک » نشریات
  • شناسه : 522
  • 06 می 2021 - 9:43
  • ارسال توسط :

آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه

آیین تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه با حضور معاون وزیر نیرو به صورت ارتباط ویدئو کنفرانسی و مهندس سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه در این مراسم محمود رضا شهلائی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به مدت دو سال منصوب و از خدمات بهرام درویشی در مدت سی ماه فعالیت تقدیر شد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در این جلسه ضمن تقدیر از همه مدیران صنعت آب و برق استان که اقدامات توسعه ای چشمگیری داشته اند، گفت: : در سیلاب سال ۱۳۹۸ و زلزله سرپل ذهاب مدیریت و‌خدمات مناسبی توسط صنعت آب و برق استان صورت پذیرفت که قابل تقدیر است.

مهندس سالاری به اقدامات مطلوب صورت گرفته برای گردشگری در حوزه سدهای استان نیز اشاره داشت گفت: از اقدامات موثر آقای درویشی تشکر و می کنم و آقای شهلایی نیز شایسته و با تجربه است و برنامه های توسعه ای را ادامه خواهد داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به اقدام بی نظیر شرکت آب منطقه ای در ساماندهی و بازسازی بخشی از مسیر آبشوران ( پارکینگ شهرداری) یادآور شد: شرایط نامناسبی برای شهروندان در این بخش وجود داشت و بیم آن میرفت این موضوع تهدیدات جانی شهروندان را بدنبال داشته باشد که به لطف خداوند، همت و مساعدت همه عوامل دست اندرکار این خطر مرتفع شد .و امیدوارم باقیمانده کار نیز در مسیرهای بعدی ادامه یابد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*