۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی » صفحه یک
  • شناسه : 844
  • 27 آگوست 2021 - 16:23
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : محمد حقیقی راد
  • منبع : پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم
با فعال شدن شیفت بعد از ظهر؛

آرامستان کرمانشاه تا ساعت ۱۸ اموات را تغسیل می دهد

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه گفت: مقرر شد تا ساعت کار سالن‌های تغسیل، تعداد غسالان و دفن‌کنندگان طی روزهای آینده افزایش و شیفت بعد از ظهر فعال گردد. حجت الاسلام محسن کماسی در بازدید از سالن تغسیل آرامستان این شهر خاطرنشان ساخت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت رفاه حال […]

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه گفت: مقرر شد تا ساعت کار سالن‌های تغسیل، تعداد غسالان و دفن‌کنندگان طی روزهای آینده افزایش و شیفت بعد از ظهر فعال گردد.

حجت الاسلام محسن کماسی در بازدید از سالن تغسیل آرامستان این شهر خاطرنشان ساخت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت رفاه حال همشهریان کرمانشاهی و اجرای پروتکل‌های بهداشتی و در پاسخ به درخواست عده‌ای از مراجعان نسبت به طولانی شدن زمان انتظار، مدت زمان انتظار انجام امور مربوط به پذیرش، تغسیل و دفن به دلیل تعداد بالای فوتی‌ها طولانی است به همین دلیل دستور رسیدگی و تسریع در فرآیند خدمات‌رسانی در این مجموعه داده شد.

کماسی افزود: این موضوع مورد بررسی قرار گرفته و به موجب آن مقرر شد تا ساعت کار سالن‌های تغسیل، تعداد غسالان و دفن‌کنندگان طی روزهای آینده افزایش پیدا کند و شیفت بعد از ظهر را فعال نماییم که با این اقدام تا ساعت ۱۸ خدمات دهی ارائه می شود.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرمانشاه گفت: از مردم شریف کرمانشاه تقاضا می‌کنم تا با تعداد کمتری از اقوام و وابستگان برای انجام امور کفن و دفن به آرامستان مراجعه و پروتکل‌های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*