تبلیغات

خبرگزاری ها

حضور فعال و تاثیرگذار شهرداری کرمانشاه در نمایشگاه توانمندی های سرمایه گذاری

استان پنجم - اداره سرمایه گذاری شهرداری کرمانشاه یکی از مهمترین بخشهای شهرداری است که می تواند با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی زمینه تحول را فراهم آورد . این اداره که قبلا نامی از آن نبود این روزها به همت مهندس فرامرز رشیدی ، مدیر جوان و مدبر آن و با حمایت مهندس رضایی ، شهردار کوشای کلانشهر کرمانشاه در کانون توجهات قرار گرفته و فعالیت مستمر آن باعث شده سرمایه گذاران ذهن خود را معطوف سرمایه گذاری در شهر کرمانشاه نمایند.

همزمان با همایش فرصتهای سرمایه گذاری در استان کرمانشاه که با حضور مسئولین کشوری و فعالین عرصه اقتصادی آغاز شد ، غرفه شهراری کرمانشاه با هدف جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برپاشد. 

مهندس فرامرز رشیدی مدیر سرمایه گذاری شهرداری کرمانشاه گفت : نمایشگاه توانمندیهای فرصت های سرمایه گذاری کرمانشاه از عصر ۲۲ آذر ماه لغایت ۲۴ آذر در محل نمایشگاههای بین المللی استان آغاز می شود و شهرداری کرمانشاه نیز غرفه ای با هدف معرفی سرمایه گذاری و در راستای جذب و شناخت بیشتر سرمایه گذاران داخلی و خارجی خواهد داشت و فرصت مناصبی است که همشهریان و سرمایه گذاران عزیز از توانمندیها و فرصت های اقتصادی سرمایه گذاری حوزه مدیریت شهری دیدن نمایند .

 

مهندس رشیدی بیان داشت : خوشبختانه با حضور مهندس آرش رضایی شهردار محترم کرمانشاه زمینه مساعد و بسیار مناسبی برای حضور سرمایه گذاران در پروژه های مدیریت شهری فراهم شده است .

 

وی افزود : قطعاً شهرداری کرمانشاه ، با ایجاد فرصتهای مناسب در راستای مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در پروژه های شهری می تواند گامی اساسی را برای درآمدهای شهرداری کرمانشاه بصورت پایدار بردارد . 

عزم جدی شهرداری کرمانشاه ، در جذب سرمایه گذاران و استقرار سیستم های جدید اقتصادی

شه

رداری کرمانشاه با بهره گیری از یک تیم حرفه ای از اساتیدمدرسه سرمایه گذاری کشور در صدد استقرار سیستم

های جدید اقتصادی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی میباشد از جمله برنامه های این تیم عبارت است از :

انجام مطالعات فشرده CDS و تهیه راهبرد توسعه شهر و چشم انداز بیست سال آینده شهر. انجام مطالعات فشرده برندینگ شهری .

احصای پتانسیل ها و فرصت های سرمایه گذاری از دو مطالعه مذکور. تهیه برنامه یکساله و پنجساله اقتصادی برای شهرداری .

اجرایی نمودن مدل ۷-۴-۱ سرمایه گذاری . اجرای طرح درآمد زایی سازمانها و شرکتهای تابعه شهرداری . برگزاری جلسات مذاکرات سرمایه گذاری و انعقاد تفاهم نامه های همکاری.

ایجاد ساختارهای اقتصادی در بدنه شهرداری .

مدیریت سرمایه گذاری شهردار کرمانشاه ، اولویت کاری خود را استقرار سیستم های جدید اقتصادی اعلام نموده و برنامه ریزی ، مطالعات و اجرایی نمودن سیستم سرمایه گذاری ۷-۴-۱ را در مجموعه شهرداری آغاز نموده است.

در این راستا هفته گذشته سه تفاهم نامه سرمایه گذاری در زمینه های تامین فاینانس ، هتل های سریع الساخت و آبنما های موزیکال به امضای سرمایه گذاران و مدیران شهرداری رسید و مراحل اداری آن آغاز گردید.

پرسشنامه مربوط به مطالعات CDS و برندینگ شهری در بین چهارصد نفر از جامعه هدف ( تعدادی از : نخبگان ، اساتید و دانشجویان – مدیران دستگاههای اجرایی – قشرهای مختلف مردم ) توزیع گردیده و نتایج آن در حال جمع آوری و تدوین میباشد. پیش برنامه اقتصادی شهرداری کرمانشاه تحت عنوان ” مهر۹۵ تا مهر ۹۶ ” تدوین شده و برش های ماهانه آن در حال پیگیری میباشد و برنامه اصلی اقتصادی نیز بعد از حصول نتایج مطالعات راهبرد توسعه شهری و برندینگ شهری تدوین خواهد شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 40 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi