تبلیغات

خبرگزاری ها

بومی یا غیربومی بودن یک مدیر مهم نیست، مهم "عملکرد" است

استان پنجم - مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با بیان اینکه پنج سال از خدمت کاری‌اش باقی مانده گفت: مسئولین وزارتخانه اصرار بر ماندن من دارند، اما دیگر نمی‌توانم راضی شوم به ماندن و با این آمار بیکاری استان و ترجیح دادم بگذارم نیروی جوانتر و کارآمدتر جایگزینم شود تا مگر کارهای موثرتری در استان در حوزه کاری این اداره کل اتفاق بیفتد.

وی با اشاره به نگرانی و دغدغه نمایندگان و ورود آنها به موضوع انتخاب مدیرکل جدید، گفت: نمایندگان نسبت به استفاده از مدیران غیربومی ابراز نگرانی کرده بودند و این درحالیست که نباید به بومی و غیربومی بودن مدیر توجه کنیم زیرا همه ما ایرانی هستیم و به جای اینکه دقت کنیم مدیر اهل کدام منطقه سرزمینمان است، باید همه به عملکرد او دقت داشته باشیم.

 

کهریزی تصریح کرد: کارنامه برخی مدیران غیربومی در استان واقعا خوب بوده و کارنامه برخی مدیران بومی نیز نظیر بنده چندان مطلوب نبوده و بنابراین نباید به بومی و غیربومی بودن توجه کرده و فقط باید کارایی و عملکرد را در نظر بگیریم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi