تبلیغات

خبرگزاری ها

محمد علی مهری بعنوان مسئول نمونه کتابخانه های استان کرمانشاه انتخاب گردید

استان پنجم - در آیین بیست و چهارمین دوره گرامیداشت روز کتاب ،کتابخوانی و کتابدار که در تالار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه با حضور محمد ربیع احمدخانی، مدیرکل توسعه کتابخانه‌ها و مشارکت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و جمعی از مسئولین ادارات و همه کارکنان مجموعه کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار گردید مهندس محمدعلی مهری بعنوان مسئول نمونه استان پس از کسب شاخص های لازم ،خانمها سوسن شمس الهی ،رحمانی و فلاح ،کتابخانه شهید آوینی بعنوان کتابخانه نمونه و نیز تعدادی از کتابداران مورد تقدیر قرار گرفتند.

مهندس مهری علاوه بر تخصص کتابداری و کتابخانه ای دارای تخصص های دیگری در زمینه عمران و شهرسازی نیز میباشد و از تحلیلگران مسایل شهری و فعالین عرصه رسانه و مطبوعات است.در کنار پژوهش های مرتبط با مسائل شهری ،رسالت کاری خود را هم به نحو احسن انجام داده است.

بلا شک مهری دارای توانمندیهای بالقوه و پشتکار ویژه میتواند جهت تحول اساسی و ایجاد ایده های نو در مجموعه کتابخانه ها در نزدیک کردن اهداف کتابخانه ها به سند چشم انداز تاثیر گذار باشد.

مدیریت سایت تحلیلی خبری استان پنجم این انتخاب را به آقای مهری و سایر بزرگواران تبریک عرض مینماید .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 72 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi