تبلیغات

خبرگزاری ها

بسترسازی جذب سرمایه گذاران ، نسخه مدیران شهری برای تحول در کرمانشاه

استان پنجم - مهندس فرامرز رشیدی مدیر سرمایه گذاری ومشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه گفت :با توجه به اینکه شهرداری ها برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان نیازمند کسب درآمدهای پایدار هستند ،تلاش کرده ایم که با برنامه ریزی وهدف گذاری وزمینه سازی مناسب در جذب سرمایه های داخلی وخارجی اقدامات مناسبی را به اجرا درآوریم.

وی گفت: تجزیه وتحلیل اقتصادی پروژه های مشارکتی یکی از اصلی ترین وظایف این حوزه می باشد، وبا توجه به ایجاد بستر مناسب برای درآمد زایی پایدار اقدامات خوب و اساسی تاکنون با حمایت شهردار محترم جناب مهندس آرش رضایی شکل گرفته است.

مهندس رشیدی افزود: درماه های گذشته عقد قرارداد با مشاور در حوزه مشاوره سرمایه گذاری در بحث مدیریت شهری با برنامه ریزی کوتاه مدت ، میان مدت وبلند مدت از اولین اقدامات شکل گرفته در حوزه مدیریت سرمایه گذاری ومشارکت مردمی بود که خوشبختانه گامی اساسی و زیر بنایی برای شهرداری محسوب می شود.

مدیر سرمایه گذاری شهرداری کرمانشاه با اظهار اینکه تهیه بستر مهرتامهر که اکثر برنامه ریزی کوتاه مدت وزود بازده محسوب می شود واز مهر95تا مهر96تدوین شده است گفت:در این بخش مشروح وظایف سازمان های مختلف در خصوص نیل به اهداف سرمایه گذاری وجذب مشارکت از دیگرمواردی است که انجام داده ایم وامیدواریم که به نتایج مطلوب با یک هم افزایی مناسب دست یابیم .

مهندس رشیدی تصریح کرد:نخستین همایش سرمایه گذاری واقتصاد شهری برای اولین بار ،مرداد ماه سال 95 با اهداف اهمیت سرمایه گذاری برای مدیران استان ودعوت از سرمایه گذاران وایجاد انگیزه واعتماد لازم برآنان ونیز همسو کردن مدیران ومسئولین مرتبط جهت تسهیل در فرآیند سرمایه گذاری در کنار نشست تخصصی وبرگزاری کارگاهی آموزش کارشناسان با هدف فرایند جذب سرمایه گذاری تشکیل شد ونتایج خوبی هم در پی داشت.

وی بیان داشت : همکاری وپشتیبانی اطلاعاتی وکارشناسی در راستای تدوین استراتژی توسعه CDSوتشکیل کارگروه دانشجویی از میان دانشجویان منتخب در راستای تجزیه وتحلیل CDS وبرندینگ شهری کرمانشاه از دیگر اقدامات بخش سرمایه گذاری وجذب مشارکتهای مردمی در شهرداری کرمانشاه بوده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 27 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi