تبلیغات

خبرگزاری ها

۹۰ درصد ارباب رجوع‌های من دغدغه اشتغال دارند

استان پنجم - احمد صفری در جلسه شورای برنامه و توسعه کرمانشاه گفت: ۹۰ درصد ارباب رجوع‌های من دغدغه اشتغال دارند و هم اکنون بیکاری در کرمانشاه به حالت انفجار رسیده و باید به عنوان یک بیمار اورژانسی به این معضل نگاه کرد.

صفری خواستار تسریع در امر آبرسانی به شهر کرمانشاه از سد گاوشان شد و افزود: کمربندی غربی شهر نباید به سرنوشت تله‌کابین گرفتار شود و بسیار دردناک است طرح‌های که کار چندانی ندارند اتمام آن‌ها طولانی شود.

این نماینده مجلس با ادامه توضیحات بر اختصاص ۲ هزار میلیارد تسهیلات برای مجتمع‌های گاوداری و گلخانه‌ای در استان تاکید کرد و افزود: کرمانشاه یک کیلومتر آزادراه ندارد در حالیکه مردم ما احقاق و شایستگی لازم را دارند.

صفری در خصوص سد بیستون نیز بیان کرد: این پروژه تنها طرحی است که ابتدا اعتبار آن تخصیص داده شد اما تخصیص آب نشد همچنین بندرخشک کرمانشاه نیاز به پیگیری دارد. وی احیای بافت فرسوده، احداث شهرک سلامت برای پزشکان، توجه به ورزشکاران، پرهیز از خام فروشی معادن سنگ، رسیدگی و تامین اعتبار منطقه شکار و تیراندازی ممنوع هشیلان، احداث کتابخانه بزرگ برای شهر کرمانشاه را از جمله اقدامات لازم و نیازمند اجرا ذکر کرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi