تبلیغات

خبرگزاری ها

اگر فساد و رانت در کشور نباشد، تمامی مشکلات کشور برطرف خواهد شد

استان پنجم - نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در تجمع دانش آموزان کرمانشاهی در 13 آبان گفت: خوش خیالی است که برخی فکر می‌کنند با سازش، مذاکره و لبخند با آمریکا تمام مشکلات ما حل می‌شود، زیرا حل مشکلات کشور تنها به دست خود ما و در داخل کشور انجام خواهد شد.

وی با اشاره به برخورداری از سرمایه‌های مهمی نظیر نیروی انسانی و وسعت سرزمینی و ... گفت: در حال حاضر تنها مشکل کشور، مشکلات اقتصادی است که اگر مسئولین دل به کار داده و برای اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی همکاری داشته باشند، این مشکل نیز قابل حل است.

وی حل معضل اشتغال و بیکاری را در گروی تلاش مسئولین کشوری دانست و با اشاره به آمار قاچاق 25 میلیارد دلاری گفت: به عنوان مثال اگر با ساز و کاری مناسب تنها جلوی این حجم از قاچاق گرفته شود، حداقل سه میلون ایرانی سرکار می‌روند.

مصری گفت: اگر فساد و رانت در کشور نباشد، تمامی مشکلات کشور برطرف خواهد شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز جوانان این مرز و بوم مایه دلگرمی مقام معظم رهبری و همه آزادگان و آزاداندیشان هستند، گفت: دانش‌آموزان و دانشجویان کشور با هوشیاری آنچه را که در دنیا علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اتفاق می‌افتد، رصد می‌کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 70 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi