تبلیغات

خبرگزاری ها

داد نماینده ی مردم کنگاور در مجلس نسبت به بی توجی مدیریت آب استان کرمانشاه بلند شد

استان پنجم - نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با وزیر نیرو و معاونین وی در خصوص بحران آبی در شرق استان کرمانشاه صحبت کرده‌ام، گفت: متاسفانه مدیریت آب استان نیز نسبت به این مسئله هیچ توجهی ندارد. 

حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تنش آبی موجود در منطقه در بخش‌های کشاورزی، صنعت و شرب وجود دارد، اظهار داشت: تقاضا این است که تامین اعتبارات لازم در مورد سدهای کبوتر لانه و قشلاق را تسریع یابد تا تامین آب در قسمت شرقی استان به وسیله این سدها انجام شود.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این سدها دشت‌های کنگاور، دینور و چمچمال را تغذیه می کنند بعلاوه اینکه آب شرب مناطق مذکور را نیز تامین می‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توجه لازم به این منطقه را ندارند. گویا فراموش کرده اند که این منطقه از نظر بحران های انسانی اجتماعی باید ضریب امنیت را بالا ببرد نه اینکه خودش موجب نگرانی امنیتی به وسیله کم آبی شود.

سلیمانی متذکر شد: بارها این مطلب را تذکر داده و به مسئولان نامه نوشته‌ام ولی هنوز اقدام مثبتی را از مسئولان ندیده‌ایم. وی با بیان اینکه با وزیر نیرو و معاونین وزیر صحبت کرده‌ام، افزود: متاسفانه مدیریت آب استان نیز نسبت به این مسئله هیچ توجهی ندارد.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنظرم می‌رسد که نحوه برخورد دیگری را باید در این زمینه پیش بگیریم تا نتیجه ای حاصل شود، گفت: اگر لازم باشد از تذکر، سوال یا استیضاح وزیر را در پیش می‌گیریم ولی مایل هستیم که خودشان متوجه باشند و کارشان را به خوبی انجام دهند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 80 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi