تبلیغات

خبرگزاری ها

مسئولان دولت باید پاسخ دهند که برای افزایش میزان اشتغالزایی در استان کرمانشاه چه تمهیداتی را اندیشیده‌اند

استان پنجم - نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از دولتمردان سوالاتی را مطرح کرده و معتقد است آن ها باید پاسخ بدهند که سهم استان کرمانشاه از قراردادهای بین المللی و سرمایه گذاری های پسا برجامی چه مقدار بوده است . احمد صفری در گفت‌وگو با خانه ملت، با بیان اینکه استان کرمانشاه با توجه به آماری که در سال ۹۴ منتشر شده، بیشترین نرخ بیکاری را در کشور دارد، اظهار داشت: مسئولان دولت باید پاسخ دهند که برای افزایش میزان اشتغالزایی در استان کرمانشاه چه تمهیداتی را اندیشیده‌اند .

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولتمردان پاسخ دهند که میزان سهم استان کرمانشاه از طرح‌ها، قراردادهای بین‌المللی، خطوط اعتباری و فاینانس‌های خارجی در شرایط پسا برجام چقدر بوده است .

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزی کشاورزی استان کرمانشاه در کشور یک قطب محسوب می‌شد، ادامه داد: کشاورزی در استان کرمانشاه علی رغم سیر صنعتی شدن کشاورزی، در حال حاضر روز به روز سنتی‌تر می شود، مسئولان دولتی باید به این سوال نیز پاسخ دهند که چرا شرایط اینگونه شده است .

صفری با اشاره به نرخ بالای بیکاری در استان کرمانشاه، متذکر شد: مسئولان مربوطه باید بگویند که چرا شهرک های صنعتی در استان تعطیل شده‌اند . وی با بیان اینکه استان کرمانشاه به سرمایه گذاری نیاز دارد، افزود: متاسفانه از سرمایه گذاری‌ها استقبال نمی‌شود و بعضا شاهد هستیم که برخی نیز دست انداز ایجاد می‌کنند .

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه‌های روستایی در حال بدتر شدن است، گفت: وضعیت بد جاده های روستایی به خصوص در بخش‌های حومه شهرستان‌های کرمانشاه، ماهیدشت، کوزران، فیروزآباد، بیله سوار و بخش مرکزی کرمانشاه بیشتر دیده می‌شود

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 28 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi