تبلیغات

خبرگزاری ها

فرماندار کرمانشاه : برخی مسئولان نسبت به مشکلاتی نظیر اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر بی تفاوت هستند

استان پنجم - فرماندار کرمانشاه از برخی مسئولان که نسبت به مشکلات اجتماعی نظیر اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر بی تفاوت و بی توجه هستند، انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فضل الله رنجبر روز چهارشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه که در سرسرای جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: مبارزه با مواد مخدر باید به یک موضوع اجتماعی تبدیل شده و همه مسئولان باید در راستای مبارزه با این پدیده شوم خود را مسئول بدانند.

وی افزود: باید با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و در عین حال شاد و مفرح، آستانه تحمل نوجوانان و جوانان را افزایش دهیم تا کمتر به سراغ مواد مخدر بروند.

رنجبر تاکید کرد: بالا بردن آستانه تحمل جوانان و نوجوانان مانع بزرگی برای گرایش آن ها به مواد مخدر است، ضمن اینکه باید زمینه تفریحات سالم را نیز برای آن ها فراهم کنیم.

رییس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان کرمانشاه، همچنین کمبود اعتبارات و منابع مادی را در مسیر مبارزه با مواد مخدر بسیار چالش برانگیز برشمرد.

وی همچنین با قدردانی از اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه، تصریح کرد: توجه به فرهنگ نه گفتن به دخانیات، می تواند کمک بسیار خوبی به مبارزه با پدیده شوم اعتیاد باشد.

رنجبر در پایان خواستار احداث و ایجاد اماکن و خانه های سلامت در مناطق حاشیه ای و پرخطر برای مقابله با مواد مخدر شد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 26 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi