تبلیغات

خبرگزاری ها

تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه + تصاویر

استان پنجم - دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه در اعتراض به توهین به دانشجویان و مشکلات سیستم آموزشی در این دانشگاه تجمع کردند.

امیر کلاهیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه در اعتراض به توهین به دانشجویان و مشکلات سیستم آموزشی و همچنین وضعیت رفتار نامناسب با دانشجویان در این دانشگاه تجمع کردند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی ضمن تشریح موضوع اعتراض دانشجویان، گفت: دانشجویان به‌دلیل مشکلات عدیده سیستم آموزش و به توصیه مسؤولان آموزش دانشکده‌ها، به ساختمان مرکزی مراجعه می‌کنند و به سراغ مدیر‌کل آموزش دانشگاه می‌روند که با رفتار ناهنجار وی مواجه می‌شوند.

وی به رفتار توهین‌آمیز مدیر‌کل آموزش دانشگاه رازی اشاره و بیان کرد: وی پس از فحاشی به دانشجویان، موبایل دانشجوی دختر را که از او فیلم‌برداری می‌کند را با توسل به زور گرفته و بر زمین می‌کوبد‌.

این مسؤول خاطرنشان کرد: این رفتار‌های خارج از اخلاق و همچنین مشکلات عدیده آموزشی دانشجویان چندین بار تکرار شده است که تا به ‌حال مورد بی‌توجهی مسؤولان واحد آموزشی قرار گرفته است.

گفتنی است، دانشجویان بسیجی دانشگاه رازی درباره هتک حرمت دانشجویان درخواست‌های خود را در قالب متنی مطرح کردند.

براساس گزارش فارس، توقف تداوم سیاست‌های نادرست آموزشی، اطلاع دادن مقررات آموزشی دانشگاه به‌صورت مناسب به دانشجویان، خواستار تغییراتی در سامانه گلستان و بررسی موضوع فحاشی مدیر‌کل آموزشی دانشگاه رازی به دانشجویان از جمله درخواست‌های مهم آن‌ها بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 21 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi