تبلیغات

خبرگزاری ها

آرش رضایی یکی از کاربلدترین افراد در حوزه شهری و شهرداری است

استان پنجم - موسوی اجاق با اشاره به کارهایی که شهردار کرمانشاه ظرف 2 ماه گذشته انجام داده گفت: آرش رضایی یکی از کاربلدترین افراد در حوزه شهری و شهرداری است که انگیزه زیادی برای انجام کارهای برنامه ریزی شده شهری و عملیاتی کردن آن ها دارد.

وی راه اندازی سایت 'سی تی اس' یا برنامه ریزی راهبردی شهری را از جمله کارهای بزرگ او نام برد و گفت: با داشتن این سایت برنامه های همه شهرداری ها فارغ از اینکه کی شهردار باشد؛ مشخص است.

موسوی اجاق دیگر کارهای رضایی را انعقاد قرارداد 500 میلیارد ریال با قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران برای انجام کارهای عمرانی، سر و سامان دادن به ممیزه ها و کسب درآمدهای شهرداری و احداث پارکینگ های عمومی در مکان های شلوغ شهری عنوان کرد.

این عضو شورای شهر کرمانشاه به کارهای فرهنگی شهردار کرمانشاه اشاره کرد و گفت: مقرر شده که فرهنگسرای شهرداری به نگارخانه عمومی تبدیل شود تا عکاسان، نقاشان، خوشنویس ها و گروه های موسیقی مکانی برای ارایه و در معرض دید عموم قرار دادن کارهای خود داشته باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه در سه سال گذشته سه بار استاندار و شهردار کرمانشاه تغییر کرده گفت: متاسفانه این تغییرات پی در پی و سریع فرصت های زیاد توسعه استان را گرفت.

موسوی اجاق؛ به انتقادهایی که به عملکرد شورای شهر مطرح است؛ گفت: متاسفانه سخنگوی شورا در بیان عملکرد این نهاد ضعیف عمل کرده و مردم کمتر در جریان کارهای انجام شده و خدمات شورا قرار گرفته اند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 24 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi