تبلیغات

خبرگزاری ها

بررسی حضور سردار تورج بدری در انتخابات حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب

استان پنجم - خبر کاندیداتوری حاج تورج بدری در حوزه انتخابیه شهرستان اسلام آباد غرب ، از بحث های مهم مردم آن حوزه است . به گزارش استان پنجم ، نام نویسی تورج بدری برای کارزار دهم بهارستان به نوعی با ضربه کردن بخش عظیمی از آرای نماینده ی کنونی برابری می کند .

بر اساس این گزارش ، تورج بدری از جمله کاندیداهایی است که حضورش تاثیر فراوانی در معادلات انتخاباتی اسلام آبادغرب گذاشته است .

لازم بذکر است سردار حاج تورج بدری یکی از فرماندهان ویادگاران 8 سال دفاع مقدس وجانباز 70 درصد است که همواره سعی نموده حضوری فعال در عرصه اجتماعی و سیاسی داشته باشد و در مقاطع مختلف ، به نقد عملکرد نمایندگان مردم در مجلس پرداخته است .

 

وی سال گذشته ، دو تن از نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی را به مناظره دعوت کرد .

این رزمنده وجانباز سرافراز دفاع مقدس با انتقاد شدید از عملکردضعیف دو تن از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفته بود :به عنوان سرباز کوچکی در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره سوگند یاد کرده ام که در مقابل کسانی که مردم را پلکان ترقی خود قرار می دهند ساکت ننشینم و وظیفه دارم به عنوان یکی از موکلان از وکلای خود در مجلس سوال کنم که عملکرد چند ماهه خود را برای مردم تشریح کنند به همین منظور از این دو عزیز درخواست دارم در یک مناظره تلویزیونی در شبکه زاگرس حضور یابند وباآنها مناظره کنم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 35 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi