تبلیغات

خبرگزاری ها

چاپ داستان نویسنده کرمانشاهی در یک مجله آمریکایی

استان پنجم - داستان "جهنم به انتخاب خودم" نوشته شده توسط نویسنده کرمانشاهی، در مجله آمریکایی "بررسی کتاب ویژه هنر و ادبیات ایران" منتشر شد. اسماعلی زرعی نویسنده این داستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اعلام این خبر، افزود: داستان "جهنم به انتخاب خودم" در مجله آمریکایی برسی کتاب ویژه هنر و ادبیات ایران در شماره 81 به چاپ رسید.

وی ادامه داد: این داستان سال گذشته نیز برنده تندیس "هدایت" شد. این نویسنده کرمانشاه با بیان اینکه این داستان هنوز در قالب یک مجموعه داستان چاپ نشده‌است، عنوان کرد: "جهنم به انتخاب خودم" یک داستان پست مدرنیتی است که شخصیت اول آن "الف، ج،ک" است که در طول داستان صحنه‌آفرینی می‌کند. زرعی در ادامه به سابقه 50 ساله خود در نویسندگی اشاره و تصریح کرد: تا کنون 15 عنوان کتاب چاپ کرده‌ام که در زمینه رمان، داستان بلند، داستان کوتاه و شعر می‌باشند. وی خاطرنشان کرد: هم اکنون نیز در حال بازنویسی یک رمان سنگین هستم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi