تبلیغات

خبرگزاری ها

اسامی ثبت نام کندگان انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سرپل ذهاب

استان پنجم - ليست داوطلبان پنجمین دوره شوراي شهر سرپلذهاب عبارتند از :

اسامی طبق حروف الفبا میباشد 1 بهرام اکبری 2 شاهسوار احمدی 3 تیمور اسدی 4 مرتضی امینی 5 علی محمد بیگمرادی 6 رضا بابایی 7 مجتبی جاسمی 8 حمیدرضا حاتمی 9 موسی حسینی 10 ایرج خداویسی 11 رضا رحمانی زاده 12 امید رشتی زاده 13 فریبرز رضایی 14 اکبر رضایی تبار 15 علی زنگنه 16 محمدمهدی سلیمی 17 فرزاد سیمایی 18 محمدعلی شکربیگی 19 علی صیدمرادی 20 برزو صیادی 21 حشمت صفری 22 شیرزاد صیدی 23 احمد صیدی 24 امید طهماسبی 25 کیوان عزیزی 26 فرشاد علیپور 27 سعید فتاحی 28 سعید فتحی 29 علی قنبری 30 صباح قنبری 31 احمد قنبری 32 فرمان کاکاخانی 33 منوچهر کمری 34 بهزاد کمری 35 وحید کمری 36 نظام کشتمند 37 اسماعیل گلمحمدی 38 جلال مولایی. 39 فرزاد محمدیان 40 نعمت منصوری 41 سیاوش مهرابی 42 مهتاب محمدی 43 علی محمدی 44 جوانمیر منصوری 45 مصیب محمدی 46 علی مرادیان 47 اسماعیل منصوری 48 مسعود مروتی 49 اصغر مرادی 50 ماریا مرادی 51 مجتبی نورمحمدی 52 سعید نریمانی 53 علی والایی 54 سیاوش یاری

رئیس هیات بازرسی انتخابات استان کرمانشاه منصوب شد

استان پنجم - بهرام سلیمانی به عنوان رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان کرمانشاه منصوب شد.

وجه الله خدمتگذار رئیس هیأت بازرسی انتخابات کشور در حکمی بهرام سلیمانی را به عنوان رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان کرمانشاه برای انتخابات آینده ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا منصوب کرد.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، 29 اردیبهشت سال آینده بطور همزمان برگزار می شود.

تشکر مردم فیروزآباد از مدیران استان

استان پنجم - کدخدا محمدجان شهبازی رئیس شورای بخش فیروزآباد و کشاورز نمونه کشوری به نمایندگی از مردم بخش فیروزآباد از مدیران استان خصوصا رازانی استاندار ، امیر کاظمی فرمانده قرارگاه ارتش در غرب کشور ، رنجبر فرماندار کرمانشاه ، کاظمی نژاد بخشدار فلاحی رئیس حمل و نقل راهداری استان ، مرادی مجد مدیرعامل شرکت برق استان ، حلال اهمر و سایر دستگاه های دیگر تقدیر نمود.

وی افزود : طی بارش سنگین برف روزهای اخیر خیلی از روستاهای منطقه جاده هایشان مسدود شده بود و یا برق نداشتند که با همت بسیج وارانه این عزیزان مشکلات بوجود آمده رفع گردید.

کدخدا شهبازی خاطرنشان ساخت : مدیر جهادی و دلسوز نمونه اش آقای رنجبر است تا 3 شب در روستاهای فیروزآباد حضور داشت و همگام با نیروهای راهداری و امداد رسان خدمت نمود.

زمانی که خیلی از ما از سیاست سردرنمی آوردیم، ایشان در متن سیاست بود

استان پنجم - آیت الله مصطفی علما ، با تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: ایشان شخصیت برجسته ای بود که نبودشان ضربه بزرگی خواهد بود و به این زودی جایشان پر نمی شود.

آیت الله علما با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی در فراز و نشیب ها در کنار نظام بود، تاکید کرد: ایشان به حسب موقعیت و هرجا که لازم بود برای خدمت به اسلام و نظام حاضر می شدند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی انسان خوش فکری بود که تا لحظه آخر در مسیر نظام و انقلاب حرکت می کرد.

وی تاکید کرد: آیت الله هاشمی حدود ۶۰ سال در خدمت اسلام بود و زمانی که خیلی از ما از سیاست سردرنمی آوردیم، ایشان در متن سیاست بود.

پیام تسلیت نماینده ی اسبق اورامانات در مجلس به مناسبت ارتحال آیت اله رفسنجانی

استان پنجم - سید فتح اله حسینی نماینده ی ادوار چهارم و هشتم مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ، ارتحال رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است :

بسمه تعالی

عروج ملکوتی و ارتحال عالم بزرگ ، سیاستمدار برجسته و ریاست فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام ، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را خدمت مقام معظم رهبری ، ملت فهیم ایران و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان آرزوی علو درجات آن عزیز را خواستارم.

با احترام

سید فتح الله حسینی نماینده دوره های چهارم و هشتم مجلس شورای اسلامی

حضور فعال و تاثیرگذار شهرداری کرمانشاه در نمایشگاه توانمندی های سرمایه گذاری

استان پنجم - اداره سرمایه گذاری شهرداری کرمانشاه یکی از مهمترین بخشهای شهرداری است که می تواند با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی زمینه تحول را فراهم آورد . این اداره که قبلا نامی از آن نبود این روزها به همت مهندس فرامرز رشیدی ، مدیر جوان و مدبر آن و با حمایت مهندس رضایی ، شهردار کوشای کلانشهر کرمانشاه در کانون توجهات قرار گرفته و فعالیت مستمر آن باعث شده سرمایه گذاران ذهن خود را معطوف سرمایه گذاری در شهر کرمانشاه نمایند.

همزمان با همایش فرصتهای سرمایه گذاری در استان کرمانشاه که با حضور مسئولین کشوری و فعالین عرصه اقتصادی آغاز شد ، غرفه شهراری کرمانشاه با هدف جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برپاشد. 

مهندس فرامرز رشیدی مدیر سرمایه گذاری شهرداری کرمانشاه گفت : نمایشگاه توانمندیهای فرصت های سرمایه گذاری کرمانشاه از عصر ۲۲ آذر ماه لغایت ۲۴ آذر در محل نمایشگاههای بین المللی استان آغاز می شود و شهرداری کرمانشاه نیز غرفه ای با هدف معرفی سرمایه گذاری و در راستای جذب و شناخت بیشتر سرمایه گذاران داخلی و خارجی خواهد داشت و فرصت مناصبی است که همشهریان و سرمایه گذاران عزیز از توانمندیها و فرصت های اقتصادی سرمایه گذاری حوزه مدیریت شهری دیدن نمایند .

جنگ کاغذی اداره راه و شرکت گاز در نودشه ، محرومیت بیشتر را به همراه داشته است

استان پنجم - ماموستا مبارکشاهی امام جمعه نودشه با انتقاد شدید از وضعیت کمبود سیلندر های گاز پرسی و بوتان در شهر نودشه به خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم گفت : دو شهر نودشه و نوسود تنها شهرهایی در ایران هستند که از گاز شهری محرومند و این محرومیت حاصل جنگ کاغذی مسئولین ادارات گاز و راه است .

وی افزود : هر کدام از مسئولین ادارات مذبور ، آن یکی دستگاه را مقصر می دانند و همچنان در قرن بیست و یکم شاهدیم در شهری مرزی و همراه با نظام و انقلاب از یکی از بدیهی ترین زیرساخت های خود محروم است.

ماموستا مبارکشاهی خاطرنشان ساخت : بنده هر دوی این دستگاه را مقصر می دانم و هیچ گونه کوتاهی به مردم شهیدپرو نودشه که در جریان جنگ 110 شهید تقدیم انقلاب کرده اند و 3 بار بمباران شیمیایی شده اند پذیرفته نیست .

نخبه هستم در این استان حق ندارم استاندار را ببینم

استان پنجم - غفور سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مرصاد، با بیان شرح حال مختصری از زندگی خود اظهار داشت: من در روستای «بنچله» از توابع شهرستان جوانرود به دنیا آمدم، مدتی در دوران نوجوانی به کار دستفروشی در محیط روستا پرداختم اما بعد از آن تصمیم گرفتم تا در کلاس‌های نهضت سواد آموزی ادامه تحصیل دهم و به این ترتیب تحصیلاتم را از دوران نوجوانی در کلاس نهضت سواد آموزی و در محیط روستا آغاز کردم.

وی افزود: آن زمان که قصد ادامه تحصیل داشتم مسیری طولانی را از روستا تا محل برگزاری کلاس طی می‌کردم. خواهرم و یکی از دوستانم در فهم دروس به من کمک می‌کردند و کتاب‌ها را برایم می خواندند و من هم به ذهن می‌سپردم و با شیوه به سرعت درس می‌خواندم.

یک کرمانشاهی ، فرمانده نیروی زمینی ارتش شد

استان پنجم - امیر سرتیپ کیومرث حیدری با حکم رهبر معظم انقلاب به فرماندهی جدید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

امیر حیدری متولد سال ۱۳۴۳از استان کرمانشاه است و از سال ۶۱به عنوان یک بسیجی وارد عرصه دفاع مقدس شد. بعد از مدت کمی از کرمانشاه به کردستان منتقل و درگیری مستقیم با منافقین اولین فعالیت فرمانده جدید نیروی زمینی ارتش در جبهه کردستان بود.

وی از سال ۶۳ وارد ارتش شد و در لشکر ۸۱ به عنوان عضوی از رسته پیاده خدمت کرد و بعد از آن در گردان ۱۱۹به عنوان جانشین فرمانده گردان و سپس بعنوان فرمانده گردان منصوب و در اکثر عملیات‌ها شرکت داشت.

بومی یا غیربومی بودن یک مدیر مهم نیست، مهم "عملکرد" است

استان پنجم - مدیرکل سابق امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با بیان اینکه پنج سال از خدمت کاری‌اش باقی مانده گفت: مسئولین وزارتخانه اصرار بر ماندن من دارند، اما دیگر نمی‌توانم راضی شوم به ماندن و با این آمار بیکاری استان و ترجیح دادم بگذارم نیروی جوانتر و کارآمدتر جایگزینم شود تا مگر کارهای موثرتری در استان در حوزه کاری این اداره کل اتفاق بیفتد.

وی با اشاره به نگرانی و دغدغه نمایندگان و ورود آنها به موضوع انتخاب مدیرکل جدید، گفت: نمایندگان نسبت به استفاده از مدیران غیربومی ابراز نگرانی کرده بودند و این درحالیست که نباید به بومی و غیربومی بودن مدیر توجه کنیم زیرا همه ما ایرانی هستیم و به جای اینکه دقت کنیم مدیر اهل کدام منطقه سرزمینمان است، باید همه به عملکرد او دقت داشته باشیم.

محمد علی مهری بعنوان مسئول نمونه کتابخانه های استان کرمانشاه انتخاب گردید

استان پنجم - در آیین بیست و چهارمین دوره گرامیداشت روز کتاب ،کتابخوانی و کتابدار که در تالار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه با حضور محمد ربیع احمدخانی، مدیرکل توسعه کتابخانه‌ها و مشارکت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و جمعی از مسئولین ادارات و همه کارکنان مجموعه کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه برگزار گردید مهندس محمدعلی مهری بعنوان مسئول نمونه استان پس از کسب شاخص های لازم ،خانمها سوسن شمس الهی ،رحمانی و فلاح ،کتابخانه شهید آوینی بعنوان کتابخانه نمونه و نیز تعدادی از کتابداران مورد تقدیر قرار گرفتند.

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 56 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi