تبلیغات

خبرگزاری ها

لیست انتخاباتی حامیان دولت از اصلاح‌طلبان جدا شد

استان پنجم - غلامعلی دهقان در خصوص ارائه لیست انتخابات این حزب در انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لیست حزب اعتدال و توسعه برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تا اواسط هفته آینده نهایی خواهد شد.

وی افزود: اعتدال و توسعه جمعی از شایستگان اعتدالی را فراتر از جناح خاصی به مردم معرفی می کند. دهقان لیست این حزب را فراجناحی دانست و افزود: لیست حزب اعتدال و توسعه با لیست سایر جناح ها یکسان نیست اما با لیست جبهه اصلاحات و معتدلین اصولگرا هم‌پوشانی دارد .

وی به فعالیت کمیته تعیین نامزد ها حزب متبوعش اشاره کرد و گفت: گزینه های زیادی از چهره های شاخص جناح ها و همچنین مستقلین و افراد گمنام و ناشناس به ما مراجعه کرده اند که حزب در حال بررسی است. دهقان خاطر نشان کرد: این مراجعات به علت اعتبار نام «حزب اعتدال و توسعه» است .

سخنگوی حزب اعتدال و توسعه ضمن بیان اینکه در حال تعامل با اصلاح طلبان ، معتدلین اصولگرا و مستقلین اعتدالی هستیم ، افزود: ممکن است در لیست ها بخشی از اعضای فراکسیون رهروان ولایت نیز جای بگیرند.

وی تصریح کرد: تعیین لیست حزب اعتدال و توسعه مراحل پایانی خود را می گذراند و بیشتر کار صورت گرفته است و شاید اوایل هفته آینده نیز بتوان لیست را ارائه داد.

دهقان افزود: ما در حال حاضر در مرحله تصمیم گیری در خصوص نامزدها هستیم .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 19 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi