تبلیغات

خبرگزاری ها

موج تخریب هاشمی چگونه کلید خورد؟

استان پنجم - صادق مطاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در کرمانشاه گفت : کسانی که در انقلاب نقشی نداشتند امروز مشغول تخریب هاشمی هستند این موضوع مربوط به امروز نیست. از زمان انقلاب به علت نزدیکی هاشمی و اعتماد و اعتقاد امام به هاشمی این تخریب‌ها وجود داشته که بخشی از آن به حسادت برخی به این موضوع است.

دبیر شورای عمومی جامعه دانشجویان و دانش آموختگان کرمانشاهی گفت: هاشمی دارای جایگاه ویژه‌ای‌ست که این را نمی‌توان کتمان کرد، قطعا مخالفت‌ها و تخریب‌ها علیه هاشمی به دلیل اغراض شخصی و جناحی‌ست.

دبیر شاخه جوانان جبهه اصلاحات بیان کرد: هاشمی برای نظام زحمات قابل تقدیری کشیده‌است هرچند جاهایی نقدهایی هم بر وی وارد است اما دلیل بر این نمی‌شود این‌گونه غیرمنصفانه و مغرضانه عده‌ای وی را تخریب کنند.

مطاعی بیان کرد: البته علت اینکه دوباره موج تخریب هاشمی کلید خورده‌است به در پیش بودن انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی‌است و مخالفان هاشمی از تاثیر شخصیت وی را در انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲ آگاهند و نگران تکرار دوباره آن در انتخابات اسفند هستند.

این فعال سیاسی گفت: انحصار‌طلبان اکنون نگران تاثیرگذاری وی بر رای مردم و نتیجه انتخابات پیش رو هستند. شاید اگر آیت الله هاشمی قصد ورود به انتخابات خبرگان رهبری را نداشتند این‌گونه تخریب نمی‌شد و این بداخلاقی‌ها تا زمان انتخابات هم ادامه خواهد داشت.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi