تبلیغات

خبرگزاری ها

تا جان داريم پای اسلام، انقلاب، امام و رهبری ايستاده‌ايم

به قلم : سمیه بنی عامریان

دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد حواث سال ۸۸ یک فتنه و توطئه علیه نظام و با طراحی استکبار جهانی صورت گرفت و دشمن به خوبی فهمیده بود که مؤلفه اصلی قدرت جمهوری اسلامی باورها، ارزش ها، ولایت مداری، انسجام و ایمان و اعتقادات مردم است که از بین بردن این موارد فقط در قالب جنگ نرم فرهنگی و کودتای مخملین امکان پذیر است.

مدل استفاده شده برای طرح ریزی این حوادث در بستر انتخابات انقلاب های رنگی است که این انقلاب ها و کودتاها بستر وقوع آن، انتخابات است و کودتای مخملین روشی است که غرب در کشورهای هدف جریان غرب گرا را از طریق انتخابات در حالی که امکان رأی آوردن ندارد و با بر هم زدن و فریب حاکمیت، جریان غرب گرا را به قدرت می رساند.

۹ دی در واقع نمایشگاهی از غیرت مردم مؤمن، تکلیف مدار و متدین ایران اسلامی برای یاری جبهه حق در برابر باطل و تجلی اقتدار ملی و سیاسی تمامی مردم ایران بود که دستاوردها و آثار داخلی و خارجی بی شماری برای کشورمان داشت.

افزایش جایگاه مردمی و اقتدار و استحکام نظام، تقویت در برابر جنگ نرم و فتنه های پیچیده، رفراندم ملی در دفاع از نظام و رهبری، غربالگری انقلابیون واقعی از مدعیان دروغین از دستاوردهای داخلی این حماسه بود. تحرک بخشی به بیداری اسلامی در منطقه، حمایت ملی از حکومت های مردمی و حفظ استقلال سیاسی، شکست تئوری های غربی در کپی برداری از انقلاب های مخملی، آشکار شدن نقش رسانه ها ی غربی با ایجاد شبکه های اجتماعی در کمک به فتنه گران از دستاوردهای خارجی حماسه ۹ دی است.

بدون شک اقتدار نظام اسلامی در برخورد با فتنه و توان مدیریتی و هدایتی امام خامنه ای در کنار حضور میلیونی مردم مؤمن و مسلمان و با بصیرت ایران در تظاهرات ۹ دی در طول سه دهه تاریخ انقلاب بی نظیر بود. انقلاب اسلامی ایران در سال ۸۸ با فتنه ای امریکایی صهیونیستی مواجه شد، فتنه ای که هدفش گمراه کردن مردم و قرار دادن آن ها در برابر نظام اسلامی بود و مردم با خلق حماسه ۹ دی در سال ۸۸ آتش این فتنه را خاموش کردند و این حضور خود جوش مردمی در صحنه به جزء با عنایات الهی ممکن نبود.

وظیفه همه ماست تا به صورت مستمر بصیرت عمومی جامعه را بالا ببریم و با درس و عبرت گرفتن از حوادث گذشته که با بازخوانی فتنه ۸۸ و کالبد شکافی آن می توان این کار را انجام داد و جوانان کشور را نسبت به مسائل انقلاب و توطئه ها و فتنه ها علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی آشنا کرد.

حماسه ۹ دی برای مردم درس ها و پیام های مهمی داشت که از جمله آن می توان به نمایش عظمت و شکوه ملت ایران با مختصاتی چون عمل بر مبنای تکلیف دینی، داشتن بصیرت سیاسی و هوشمندی در برابر توطئه ها و فتنه های دشمنان و افزایش روحیه استکبار ستیزی، نمایش عشق به ولایت، روحیه ولایت مداری و تجدید پیمان با مقام عظمی ولایت اشاره کرد.

يوم الله 9 دی روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود كه به نمايندگی از نسل سوم انقلاب در ميادين و خيابان‌ها حضور يافتند و صيانت از انقلاب و اسلام را از نسل پيشين تحويل گرفتند. اين حضور بی‌نظير دشمن را برای ضربه به انقلاب نااميد كرد.

امروز نسل سوم انقلاب در جای جای صحنه‌های سياسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... حضور دارد و مؤمنانه‌تر از نسل اول و دوم در راه تداوم انقلاب گام برمی‌دارد.

حرف اصلی ملت ايران در روز 9 دی از زبان جوانان پاك‌باخته و شجاع اين مرز و بوم اعلام شد. حرف اين بود كه تا جان داريم پای اسلام، انقلاب، امام و رهبری ايستاده‌ايم و شرارت دشمن را به هر شكلی كه باشد – چه سخت و چه نرم- دفع خواهيم كرد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 64 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi