تبلیغات

خبرگزاری ها

پیام تقدیر و تشکر حزب توسعه کرمانشاه از مسوولین بخاطر برخورد با اخلالگران در نظام اقتصادی کشور

استان پنجم - حزب توسعه کرمانشاه با صدور بیانیه ای مراتب تقدیر خود را از مسئولین بخاطر برخورد با اخلالگران در نظم اقتصادی اعلام نمود.

در این بیانیه آمده است :

بسمه تعالی

خداوند بزرگ را شاکریم که باردیگر تلاشهای شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) و سایر نیروهای امنیتی و انتظامی و اقتدار دستگاه قضایی استان کرمانشاه موجب آن شد که از حیف ومیل و تاراج اندوخته های هزاران تن از شهروندان عزیز کرمانشاهی بدست فرد و افرادی که در قالب یک شرکت صوری تولیدی و خدماتی تولید فرش و گبه فعالیت می کردند پیشگیری بعمل آمده و از انتقال وجوه مردم به خارج از کشور جلوگیری گردد.

بی شک اگر اقدام به موقع عزیزان امنیتی و انتظامی و قضایی نبود دهها هزار کرمانشاهی باید قید اندوخته های خود رادر نزد این فرد برای همیشه می زدند . حزب توسعه کرمانشاه ضمن تشکر مجدد از کلیه عزیزان ذیربط در موضوع برخورد با این شرکت و مدیران آن نکاتی را در ذیل متذکر می شود:

1- همانطور که قاضی القضات محترم استان در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه اخیر کرمانشاه تصریح کرده که فرد بازداشت شده دارای 38 فقره سابقه شرارات و شرکت در سرقت مسلحانه در تهران می باشد چرا و به چه دلیل در سالهای بدون توجه به سوابق این فرد مسوولین سازمان صنعت .معدن و تجارت استان کرمانشاه براحتی به وی مجوز فعالیت داده اند ؟ این درحالی است که برای تحت پوشش رفتن یک پیرزن بی سرپرست توسط نهادهای حمایتی وی باید از بیش از 20 بانک و موسسه حمایتی و امدادی نتیجه استعلام ارائه نماید اما چنین افرادی چه ؟

2- شرکت مذکور قریب چند سال است که درسطح استان آزادانه به فعالیت های خود و جذب سپرده های مردم مشغول بوده است ! اما معلوم نیست چشمان تیزبین نهادهای نظارتی طی چند سال اخیر چطور عملکرد این فرد را رصد ننموده که وی در این سالها توانسته است نزدیک 23 هزار نفر کرمانشاهی را همراه سرمایه های آنان به سمت خود جذب نموده و هنگامی وی بازداشت شود که به تعبیر مسوولین قضایی در حال انتقال وجوه به خارج از کشور بوده است ؟ آیا نمی شد از قبل پیشگیری بعمل می آمد؟

3- یقینا در پشت فعالیت های این شرکت دستهای پنهان برخی مسوولین نیز وجود داشته که موجب ایجاد حاشیه امن برای فعالیت های وی گردیده است از جمله نهادها و کسانی که بارها به وی لوح تقدیر داده و کارآفرین نمونه! معرفی کرده اند لذا از دستگاه قضایی استان انتظار می رود این قبیل مسوولین را نیز به افکار عمومی معرفی کرده و مقدمات برکناری آنان از مسوولیتهای شان فراهم گردد.

4- از صاحب نظران و اساتید روانشناسی اجتماعی و علوم اقتصادی و نهادهای پژوهشی انتظار می رود که ابعاد مختلف این قضیه را بخصوص نحوه برخورد افکار عمومی با موضوع این بازداشت و شعارهایی که این روزها سر می دهند را مورد واکاوی دقیق قرار داده که چرا در جامعه کرمانشاه عده ای از شهروندان ( حال با تحریک یا بدون تحریک دیگران ) خواستار آزادی این فرد و ادامه فعالیت وی می باشند؟

اگر این موضوع دقیقا مورد پژوهش قرار گیرد نتایج تلخی از آن حادث می گردد که واقعیات تلخ پنهان شده جامعه کرمانشاه را که در پشت خرواری از دعواهای سیاسی و جناحی و آمارسازی های کاذب و صدها همایش و جلسات بی حاصل و طومار نویسی های از مد افتاده سهوا یا تعمدا به فراموشی سپرده شده بیشتر روشن می گردد.

حزب توسعه کرمانشاه

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

Fars News Agency

بخش کاربری

اوقات شرعی

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

این پایگاه مستقل بوده و به هیچ حزب،جناح یا گروه سیاسی وابستگی نداشته و با محوریت اخبار و گزارشات غرب کشور به فعالیت مشغول می باشد.
logo-samandehi