۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صفحه یک
  • شناسه : 345
  • 18 آوریل 2020 - 16:38
  • 295 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : نسرین یادگاری
  • منبع : استان پنجم
وام یک میلیونی، مردم را نجات می دهد یا گرفتار ڪرونا می سازد؟؟؟
وام یک میلیونی، مردم را نجات می دهد یا گرفتار ڪرونا می سازد؟؟؟

وام یک میلیونی، مردم را نجات می دهد یا گرفتار ڪرونا می سازد؟؟؟

✍نسرین یادگاری، خبرنگار نشریه #باورملی ▫️امروز سی ام فروردین، شاهد صفهای طولانی و تهدیدآفرین شهروندان در سطح شهر کرمانشاه بودیم ڪه علی رغم طرح فاصله گذاری اجتماعی، فرصتی برای انتشار ویروس کرونا بوجود آورده بود.

تصاویر منتشر شده از سطح شهر حکایت از صفوف طولانی و ازدحام مردم در مراکز عرصه ی سیم کارت رایگان دارد؛ متاسفانه یڪی از شرایط اصلی دریافت درخواست وام دکتر روحانی، بنام بودن سیمڪارت به اسم سرپرست خانوار می باشد که با اعلام یکی از اپراتورها مبنی بر عرضه ی رایگان سیم کارت، مردم برای دریافت شماره همراه به نمایندگی های این اپراتور مراجعه ڪردند و آن شد که باید نمی شد.

❗️معمولا از این دست اتفاقات و سیاستهای بی برنامه در دولت تدبیر کم نبوده که آخرین آن همین وامی است ڪه پس از ڪمی تغییر و تحول در نحوه پرداخت بالاخره با توافق رئیس جمهور در دستور کار قرار گرفته است.

مع الوصف آنچه امروز مشاهده شد گامی دیگر از درایت های دولت برای ڪمڪ به تامین معیشت در دوران ڪرونا نبود بلکه تهدیدی برای تامین سلامت ملت محسوب می گردد.

✔️سخن اینجاست ڪه چرا آنچنان مسائل حساس مملکت به راحتی به بازی گرفته می شود تا وامی ڪه می رفت برای مردم آسیب پذیر جامعه نقش قرص مسکن باشد تا انگیزه ای شود برلی درخانه ماندن اما بهانه ای شد برای ایستادن در صف و شڪستن قرنطینه؟!

آیا این تناقض تاسف برانگیز جای تامل و پاسخگویی مسئولین را ندارد؟؟؟؟

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*