۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان کرمانشاه » استانی
  • شناسه : 223
  • 25 آوریل 2019 - 13:34
  • 365 بازدید
  • ارسال توسط :
سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع استانداري كرمانشاه منصوب شد
سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع استانداري كرمانشاه منصوب شد

سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع استانداري كرمانشاه منصوب شد

استان پنجم - افشین کریمی، فرماندار اسلام آباد غرب بعنوان سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع استانداري كرمانشاه منصوب شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم، با تفكيك شدن حوزه معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، طبق دستورالعمل اجرايي وزارت كشور از اين پس معاونت هماهنگی امور اقتصادي با دكتر هدایت حاتمي و سرپرستی معاونت توسعه مديريت و منابع انساني هم با آقاي افشين كريمي خواهد بود.

▫️مهندس بازوند استاندار کرمانشاه با ابلاغ حكمی، افشين كريمي را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع استانداري كرمانشاه منصوب کرد.
در اين حكم آمده است:

جناب آقاي افشين كريمي

با توجه به تعهد و تجربيات ارزنده جنابعالي، به عنوان سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع استانداري كرمانشاه منصوب مي شويد.

استفاده بهينه از منابع انساني موجود در استان، ارتقاء كيفي و كارايي آن ها و به كارگيري نيروهاي متعهد و موثر در پست هاي اداري و اجرايي، ساماندهي و ارتقاي فناوري اطلاعات و ارتباطات استان براي تحقق كامل دولت الكترونيك از اهم وظايفي است كه انتظار می رود در چارچوب قوانين و مقررات جاري و اسناد فرادستي و در راستاي سياست هاي تدبير و اميد بدان اهتمام نماييد.

توفيق روز افزون شما را در جهت پيشبرد اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تحت منويات و فرامين مقام معظم رهبري از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

بازوند

استاندار كرمانشاه

گفتنی است، دکتر افشین کریمی پیش از این فرماندار اسلام آبادغرب بوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*