۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استانی » اقتصادی » صفحه یک
نشست معرفی فرصت های سرمایه گذاری درحوزه صنعت و معدن استان کرمانشاه
نشست معرفی فرصت های سرمایه گذاری درحوزه صنعت و معدن استان کرمانشاه

نشست معرفی فرصت های سرمایه گذاری درحوزه صنعت و معدن استان کرمانشاه

نشست معرفی فرصت های سرمایه گذاری درحوزه صنعت و معدن استان کرمانشاه با حضور سرمایه گذاران چینی در استانداری کرمانشاه برگزار گردید. در این جلسه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ظرفیت های مختلف استان کرمانشاه گفت:باید این پتانسیل‌ها را به نحو مطلوبی به سرمایه گذاران خارجی معرفی کنیم. حیدریان حضور سرمایه گذاران […]

نشست معرفی فرصت های سرمایه گذاری درحوزه صنعت و معدن استان کرمانشاه با حضور سرمایه گذاران چینی در استانداری کرمانشاه برگزار گردید.

در این جلسه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ظرفیت های مختلف استان کرمانشاه گفت:باید این پتانسیل‌ها را به نحو مطلوبی به سرمایه گذاران خارجی معرفی کنیم.
حیدریان حضور سرمایه گذاران خارجی در استان را فرصت مناسبی برای رشد و توسعه صنایع استان دانست و افزود : مطابق قانون حمایت از سرمایه گذاران خارجی ، این اداره کل آمادگی کامل برای ارائه خدمت و فراهم نمودن شرایط سرمایه گذاری در استان را دارد، راه اندازی کارخانه فرو آلیاژ نمونه بارز کمک به سرمایه گذاری خارجی در استان است
استاندار کرمانشاه هم در این جلسه، استان کرمانشاه را بهشت سرمایه گذاران خارجی دانست وافزود: ثبت جهانی بیستون و اورامانات فرصت مناسبی برای جذب سرمایه‌گذاران است.
بازوند با اشاره به مرکزیت کرمانشاه در بین استان‌های غربی کشور و وجود ۳۷۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق بیان داشت: ۴۸ درصد از صادرات غیرنفتی و ۶ درصد از صادرات کل کشور از طریق مرزهای استان کرمانشاه انجام می گیرد.
وی با اشاره به اینکه قرار است در چشم انداز آینده خط راه آهن کرمانشاه تا بندر لاذقیه سوریه امتداد یابد و از عراق عبور کند، عنوان کرد: فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه نیز امکان دسترسی به پایتخت ایران در ۴۵ دقیقه را فراهم می‌کند.
استاندار کرمانشاه با اشاره به تدوین سند نفت و گاز استان که یازده پروژه به ارزش ۲٫۵ میلیاد دلار (۷۳ هزار میلیارد تومان) در آن تعریف شده، گفت: این طرح‌ها فرصتی بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری چینی‌ها است.
بازوند به ظرفیت‌های معدنی کرمانشاه هم اشاره و عنوان کرد: در جغرافیای استان کرمانشاه پهنه‌های معدنی متعدد با ذخایر غنی و متنوع وجود دارد. استاندار کرمانشاه از قیرطبیعی به عنوان یکی از مهمترین این مواد معدنی یاد کرد و با بیان اینکه کرمانشاه غنی ترین ذخایر معدنی ایران را دارد، گفت: امکان ایجاد صنایع فرآوری قیرطبیعی در استان وجود دارد.
وی در پایان از سرمایه‌گذاران چینی برای ورود به پروژه های مختلف دعوت کرد وگفت:هر زیرساخت و حمایتی که لازم باشد برای جذب سرمایه گذاران انجام خواهد گرفت.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*