۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

. لباس محلی، ضمن زیبایی، حجاب و پوشش کامل را دارد
گفتگوی اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم با یک بانوی موفق؛

. لباس محلی، ضمن زیبایی، حجاب و پوشش کامل را دارد

بانوان استان کرمانشاه همواره بعنوان قشری تاثیرگذار در توسعه منطقه توانسته اند رد پایی از خود نشان دهند و در این بین کم نیستند بانوانی که با پاس داشت هویت خود بر پوشش سنتی خود تاکید می کنند و در دنیای پر زرق و برق امروز، زیبایی اصلی را در هویت خود می بینند.

سفر به دیار آب و سنگ و رنگ و دنگ

سفر به دیار آب و سنگ و رنگ و دنگ

کرمانشاه استان زیبایی است و از دیگر نقاط دیدنی استان می توان به معبد آناهیتا، سراب نیلوفر، غار قوری قلعه، سراب صحنه، طاق گرا، باغ گلها، قلعه یزد گرد سوم، آبشار پیران، زندان زینان، موزه پوشاک و زیور آلات که از مکان های دیدنی استان که در تکیه معاون الملک و بخش عباسیه قرار دارد، اشاره کرد.

شهید یک اسطوره ی فرا دینی است
یک مداح اهل بیت (ع) در گفتگوی اختصاصی با استان پنجم مطرح کرد:

شهید یک اسطوره ی فرا دینی است

هر روز که بر سر مزار شهدا حاضر می شدم، حس می کردم یک هیئتی هست که شهدا میاندار این هیئت هستند، شهدا میزبان این هیئت هستند و بنده ی کمترین هم توفیق مداحی در آستان این شهدا رو پیدا کردم و بسیار حال غریبی بود. بسیار حال عجیبی بود که کلمات قابلیت گفتن این حال را واقعا ندارند.

رابطه بین اندیشمند، هنرمند و مردم در کرمانشاه فلج شده است
یک هنرمند کرمانشاهی در گفتگوی اختصاصی با نشریه ی باور ملی عنوان کرد:

رابطه بین اندیشمند، هنرمند و مردم در کرمانشاه فلج شده است

سواد اجتماعی کرمانشاه با توجه به کمبود ها، جنگ، بیکاری، فقر، حتما نمره قبولی می گیرد، اما مسلما ما نباید به نمره قبولی اکتفا کنیم . باید تلاش کنیم جزو برترین ها باشیم. مسلما خود مردم کرمانشاه می توانند بیشترین نقش رادر ارتقا فرهنگ داشته باشند.

شمع محفل هنر استان خاموش شد

شمع محفل هنر استان خاموش شد

استان پنجم- ابراهیم مرادی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه ضمن ابراز تاسف فراوان از درگذشت استاد عباس بنی عامریان اسطوره تئاتر و خوشنویسی کرمانشاه گفت: شمع محفل هنر استان خاموش شد.

پویش مهربانی در کرمانشاه

استان پنجم - مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری ستاد ساماندهی مشارکت‌های مردمی در راستای مقابله بابیماری کرونا از برگزاری پویش مهربانی خبر داد.

کشتی گیر کرمانشاهی، المپیکی می شود

کشتی گیر کرمانشاهی، المپیکی می شود

استان پنجم – کرمانشاه پس از مثبت شدن تست دوپینگ کشتی گیران وزن ۱۲۵ کیلوگرم ازبکستان و سوریه در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان، سهمیه المپیک این وزن به یدالله محبی کشتی گیر کرمانشاهی رسید. این آزادکار سنگین وزن عضو تیم ملی کشتی کشورمان در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهارکرد: باتوجه به […]