۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

. لباس محلی، ضمن زیبایی، حجاب و پوشش کامل را دارد
گفتگوی اختصاصی پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم با یک بانوی موفق؛

. لباس محلی، ضمن زیبایی، حجاب و پوشش کامل را دارد

بانوان استان کرمانشاه همواره بعنوان قشری تاثیرگذار در توسعه منطقه توانسته اند رد پایی از خود نشان دهند و در این بین کم نیستند بانوانی که با پاس داشت هویت خود بر پوشش سنتی خود تاکید می کنند و در دنیای پر زرق و برق امروز، زیبایی اصلی را در هویت خود می بینند.

سفر به دیار آب و سنگ و رنگ و دنگ

سفر به دیار آب و سنگ و رنگ و دنگ

کرمانشاه استان زیبایی است و از دیگر نقاط دیدنی استان می توان به معبد آناهیتا، سراب نیلوفر، غار قوری قلعه، سراب صحنه، طاق گرا، باغ گلها، قلعه یزد گرد سوم، آبشار پیران، زندان زینان، موزه پوشاک و زیور آلات که از مکان های دیدنی استان که در تکیه معاون الملک و بخش عباسیه قرار دارد، اشاره کرد.

استخوان کج نفت را به کمک «ترامپ» بشکنیم

استخوان کج نفت را به کمک «ترامپ» بشکنیم

داود امامی، کارشناس ارشد جغرافیای سیاسی و صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی استان پنجم : از یک آلمانی پرسیدند که چرا شما اینقدر خلاق شده اید او در پاسخ گفت: ما نه نفت داریم و نه گاز مجبوریم که خلاق ومخترع باشیم!

مرگ تدریجی نشریات کاغذی

مرگ تدریجی نشریات کاغذی

استان پنجم - هفته نامه آوای کرمانشاه در شماره 1434 روز سه شنبه چهارم اردیبهشت 98 مطلبی را با عنوان «مرگ تدریجی نشریات کاغذی» منتشر کرده است.

استان پنجم - در آخرین روز از مهلت داده شده از سوی وزیر کشور برای استعفای مدیران زیر مجموعه استانداری های کشور که داوطلب نمایندگی در مجلس آینده می باشند آقای نورالدین فرزادی پور فرماندار شهرستان صحنه از مسوولیت خود استعفاء داد.